Abdurrahman Nafiz Gürman tuvalet tıkanıklığı açma firması olarak son teknoloji cihazlarla tıkalı tuvalet açma servisimiz bulunmaktadır. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Güngören semtine hizmet vermekteyiz.

Abdurrahman Nafiz Gürman Tuvalet Açma

Abdurrahman Nafiz Gürman tuvalet tıkanıklığı açma pis su gider yolunu cihaz ile gözlemleme, tarama ve orada tıkanma açma işlemlerini yürütmektedir. Tıkanan yüzeylerdeki bölgeler yoğun da olabilir, yalnızca birkaç santimetrekare alana da yayılmış olabilir Bu nedenle zararsız olan kameralar ile bakmakta fayda vardır. Bu sayede kanallardaki tüm kirlenmelerin yerleri hızlıca bulunur. Eğer lavabolar için söz ediyor olursak, su püskürterek kirliliğin ve kıl, tüy artıkların gidişini takip ederiz. Tuvaletler için sorunsuz tesisatın sırrı ise güçlü ve atık sürtünme kuvveti ile plastiği zedelemeden uzaklaştırma teknolojisi olup, kanalı kırmadan bunu uyguluyoruz. Abdurrahman Nafiz Gürman tuvalet tıkanıklığı açma tam kapasite analiz sistemlerini kullanmaktadır. Klozet üzerine konulmuş ve hijyen amaçlı temizlik bezleri veya ıslak mendiller klozet içerisine düşebilir. Bu durumda sifonu çekmişseniz kanalın içine gitmişse sizin açınızdan yapacağınız tek şey gider açma servislerimizi aramaktır. Eğer gözle görülür bir yerde ise onu eldiven yardımı ile almanız iyi olacaktır. Ama kanal içerisine gitmiş ve belli süre sonra tıkanmalar başlamış ise bizi aramalısınız. Plastik boru parçasını klozet içine gönderir ve o yol üzerinden klozet içerisine kamera sistemini göndeririz. Robot açıcı bir sisteme sahibiz ve oradaki tüm pislikleri kanalizasyona aktarabilecek ve özellikle sıkışan bez parçalarını geri çıkartabiliriz.

Abdurrahman Nafiz Gürman tuvalet tıkanıklığı açma kıl, tüy gibi sayısız kalıntıların lavabo kanalını tıkaması durumlarında pimaş açma işlemleri yapabilir. Farklı sıhhi tesisat sıkıntıları için kesin çözüm istiyorsanız bizi arayınız.

Abdurrahman Nafiz Gürman Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Bir cevap yazın

Servis çağırmak için TIKLA ARA