Ahmediye tuvalet tıkanıklığı açma firması olarak tuvalete atılan yabancı atıkları açmak için son teknoloji tuvalet açma cihazları ile açmaktayız. Cihazla tuvalet tıkanıklığı açmak ile tıkanan tuvalet kanalı kırılmadan nasıl açılır ve temizlenir sorularına yanıt vermek istiyoruz. Öncelikle kanalların içi kapalı devre sistemdir. Hasar vermeden ulaşmak istiyorsak mevcut yolu kullanmalıyız. Klozetin kapağını kaldırıp , klozeti kenara çekip o gider yoluna ulaşırız. . Veya alaturka tuvalet için direkt kanal içine birazdan anlatacağımız aparat ile ulaşıp araştırma ve temizlenmesini bir arada yapabiliriz.

Ahmediye Tuvalet Borusu Açma

Üsküdar Ahmediye tuvalet tıkanıklığı açma uzman tecrübeli ve deneyimli kadromuz ile tıkanmış durumdaki tuvaletler için ne yapılması gerekir sorusu için kanalın içine kamera yerleşimini ilk sıraya alıyoruz. Klozetten bahsediyorsak es kısmını mekanik sistem ile temiz hale getirebilir ve ardından klozeti kenara alıp kanala kamera göndeririz. Atık su borusu içindeki tıkanma nedeni olan nesneleri kamera ile bulduktan sonra o noktaya kıvrımlı yay göndeririz. Kıvrımlı yayın bir ucu gider ağzında ve yavaşça daha derine gönderilirken cihaz çalıştırılır ve titreşim gönderilir. O esnada belli bir şiddet ile ne kadar nesne varsa kanalın içinde çarpacak ve borudan ayrışma başlayacaktır. Kesici türde bir ünitesi olmaması ek helezon yaylarını da cihaz ile birleştirip daha derinlere gönderebilme özelliği sayesinde 30 metre gibi uzunluğa bile erişebilir ve betonun dıştan kırılması olmadan pimaş lağım borularında etkin temizlik sağlayabiliriz.

Ahmediye tuvalet tıkanıklığı açma işlemlerinde tuvalet kanalının temizlendiği nasıl anlaşılır? Atıklardaki doluluk ve iç kanalını doldurması işlevleri hareketin sağlanması ile lağım sularının da birebir aynı anda gitmesi ile olacaktır. Zaten tıkanıklık açma işi bittikten sonra basınçlı su cihazları ile tesisat borusunun içine tazyikli su göndererek borunun içini temizlemekteyiz ve kameralı cihazlarla son kez kontrol etmekteyiz. 0533 355 94 93 numaralı telefondan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

ahmediye tuvalet tıkanıklığı açma

Bir cevap yazın

Servis çağırmak için TIKLA ARA