Apartmanda tuvalet tıkanması sorunlarına robot makineli cihazlarla ve kameralı sistemle çözüm üretiyoruz bodrum katın tuvaletinden su geri mi geliyor ? Eğer bu problem var ise ana giderler tıkanmış demektir. Yapacağınız işlemler sırası ile şu şekilde olmalıdır.

  1. İski yi arayıp logarı temizlemensini söyleyin ( eğer logar doluysa )
  2. İski temizleme işlemi yapmasına rahmen veya logara baktınız dolma olmamasına rahmen su geri geliyor ise iç kısımdan robot makineli şekilde müdahale edebiliyoruz.

Apartmanda tuvalet tıkanması açma evdeki tuvalet kokusunu önleyen firmadır. Tuvalet kullanılmasa bile koku yapıyor, tuvaletin duvarından atık kokuları geliyor gibi durumlarda araştırma yapmamıza ne dersiniz? Tuvalet, lavabo, banyo atık kokularını cihazla kırmadan bulan atık koku tespit cihazları kullanmaktayız. Hangi gider kanalında ve neresinde başladığını tam olarak bilebileceğimiz ve kanal içlerinde de tıkanan tuvaleti garantili kırmadan açan makinedeki yay sistemlerini kullanmamız ile mükemmel sonuçlar alınabilir.

Apartmanda tuvalet tıkanması açma evde tuvalet tıkanıklığı, kokusu için makineli çözüm sunan firmadır. Gider tesisatı yanlış bağlanmışsa, tuvalette tıkanıklık sorunu varsa, havalandırma boşluğunun yetersiz olması varsa, gider borularında çatlak varsa tıkanma ve atık kokuları oluşabilir. Kameralarla tuvalet açan firmamız bu ekipmanı kanal içlerine takıp atık kümelenme yerlerini bulur. Sızdıran, çatlak bölgeler varsa hepsini görüntüleriz. Onarılacak gider borusu için işlemler ve bu böyle bir sorun yoksa robot cihazdaki ekipman ile kanaldaki tüm atıkları kavrayacak türde özel bir yay ile titreşim kuvvetini uygulanmasına izin veririz. Cihazın orantılı olarak uyguladığı bu sistem ile kanaldaki tüm maddeleri yapıştıkları yerden ayrıştırıp, birkaç metre ilerletip, logar içine geçmesi için fırsat tanımaktayız.

Apartmanda tuvalet tıkanması tuvaletin havalandırma boşluğundan gelen atık kokularını araştıran firmadır. Tuvalet, lağım kokularını, tıkanıklığını makineyle cihazla bulan İstanbul tesisat firmaları servisleri olarak kesinlikle garanti sonuçları sizlere sunuyoruz. Hiçbir tesisat kendi kendine atık kokusu problemini çözemez. Tıkanma varsa hiçbir kimyasal tam ve kalıcı olarak kanalların açılmasını sağlayamaz. Makineli ve tadilat olmadan tuvalet açan İstanbul firmaları olarak bu gelişmiş sistemleri öneriyoruz.

apartmanda tuvalet tıkanması

Bir cevap yazın

Servis çağırmak için TIKLA ARA