Avcılar tuvalet tıkanıklığı açma işleminde korkulacak bir durum yoktur ve klozetinizi yerinden bile oynatmaya gerek yoktur. Etrafın yani banyonuzun atık su ile dolması, batması, kirlenmesi gibi işlemler kesinlikle olmayacak ve bizim sistemimiz sadece gider içine uzanarak ilerleyen robot mekanizma ile kalıcılığı sağlamaktadır.

Tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları Avcılar

Avcılar tuvalet tıkanıklığı açma ıslak mendil ile bir davetten geldikten sonra lavabo aynasının karşısında makyajınızı temizlersiniz ve klozet çok yakınınızda olduğunuz için hemen bunu atabilirsiniz. Lakin yanlıştır ve boru çapı ne kadar geniş olsa bile bu ıslak mendiller asla tam olarak erimez, hat içinde kalırsa üzerine gelen atıklar ve yeni ıslak mendiller ile form büyüyecek ve klozetinizi bir zaman sonra kullanamayacak şekle bürünmesine sebep olabilirsiniz. Lakin çözümü de bir o kadar kolay olup, basınçlı suyu atığın 1 santim kadar uzağına ulaştırarak çalıştırabiliriz. Avcılar kanalizasyon açma alaturka tesisatınızda atık maddeler artmaya başladığında atık sularda hızlıca gitmeyecek ve klozet bir hayli dolacaktır. Bazen klozetten bu sular taşar ve evinizde küçük çocuklar varsa maalesef istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilir. Atık açıcı cihazımız ile 1 saat için teşhis ve bakım aynı anda yapılabilir. Avcılar tuvalet açma işlemleri dışında avcılar pimaş açma hizmeti içinde firmamızı arayabilirsiniz.

Avcılar tuvalet tıkanıklığı açma hizmetlerimiz kesinlikle garantili ve faturalı olup, sorun yaşandığında tekrar bizleri arayabiliyorsunuz. Kredi kartı ile ödeme talimatı verebilirsiniz ve tüm işlemlerimiz yasal olup, uzun süredir çözüm merkezi olarak sıhhi tesisat ustalarımız ile beraber sizlerin yanınızdayız ve olmaya da devam edeceğiz.

avcılar tuvalet tıkanıklığı açma

Bir cevap yazın

Servis çağırmak için TIKLA ARA