Bağcılar Sancaktepe tuvalet açma firması olarak tuvalet giderlerinde bulunan yabancı artıkları temizlemek için makineli tuvalet tıkanıklığı açma servisi sunmaktayız. Islak mendil, bez parçaları ve tuvalet kağıdının gideri tıkamasını önleyen firmayız. Tuvalet giderinde inşaat malzemesi, çökme, kırılma, tıkanma var sayısız durumlarda kanal içinde görüntülü, dıştan dedektör ile atık alanlarını hatasız buluruz. Kırmadan yapılan bu işlemlerde beton, fayans kırılmaz ve kanal içine açıcı yay takılır. Yay verilen titreşimler ve atığa kavrayacak ilerletecek özel aparatlar bu görüntülü analiz sonucunda uygulanırken uzaklık fark etmeksizin ek yay takılarak çelik sistemli açıcının tam olarak nesneleri ilerletmesi sağlanır.

Bağcılar Sancaktepe Makineli Tuvalet Açma

Bağcılar Sancaktepe Mahallesi tuvalet açma son teknoloji kameralı robotlarla tuvalet tıkanıklığı açma işini yapmaktayız. Tuvalet geri tepmesi nasıl önlenir? Tuvaletin geri tepme sorununu önlemek için kanal içlerine hemen minik kamera gönderilir. Kablo derinlere ittirilir ve görüntüler alınarak atık alanları bulunur. İlk birkaç metrede olabileceği gibi daha uzakta da yer almasından dolayı otuz metreden uzun alanları da rahatlıkla görebilecek bir sistem kullanıyoruz. Makinenin ucuna atığın ne olduğuna göre özel aparatlar yerleştiririz. Atık ufalama, parçalama, ortasını delme ve bazı nesneleri geri çıkartma gibi daha ne kadar işlem varsa tuvalet borularının içini kırmadan tuvalet açma cihazı ile uyguluyoruz.

Sancaktepe Mahallesi tuvalet açma pimaşı kırmadan açacak makineler kullanıyoruz. İstanbul’da güvenilir, tecrübeli olarak makine kullanan firma arıyorsanız işlemlerimizin garantilli olduğunu sizlere söylemek isteriz. Bu işlemler firmamızca hiç pahalı değil, aynı zamanda ekonomik çözümlerden de yanayız.

bağcılar sancaktepe tuvalet açma

Bir cevap yazın

Servis çağırmak için TIKLA ARA