Balmumcu tuvalet tıkanıklığı açma firması olarak tuvaletinizi kırmadan ve dökmeden son teknoloji robotlarla noktasal tespit ile açmaktayız. Aynı gün içinde Çözüm Merkezi olarak Beşiktaş semtine hizmet vermekteyiz.

Balmumcu Robotla Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Beşiktaş Balmumcu tuvalet tıkanıklığı açma olarak tuvalet açılması çalışmasında doğal yöntemler yerine cihaz ile kalıcı sonuçları sizlere sunuyoruz. Öyle ki akşamdan dökülen açıcı sıvılar ile ertesi gün sonuç alamama gibi bir ihtimaliniz varsa bizim ile neredeyse bir saate bile kalmadan kanallardaki maddelerin görsel kameralar ne kadar iyi temizlendiğini gösterecek düzeyde bile çalışmalar ile en iyi sonuçları sizlere sunuyoruz. Balmumcu tuvalet tıkanıklığı açma ile tuvalet içine atılan çöplerin, yabancı cisimlerin, fazla miktarda ucuz tuvalet kağıdının kullanılmasının tıkanan tuvalet problemini oluşturduğunu söyleyebiliriz. Buradaki ana sorun kanallardaki maddelerin iyice yerleşmesi ve her kullanım sırasında sıkıntı yaşamanızdır. Bizim hedefimiz ise mevcut plastik gider içerisinde atık suların da olmasından dolayı orada bir baskı, basınç oluşturarak ilerletilmesine olanak tanımaktır. Alaturka veya alafranga (klozet) tıkama problemi olması çalışmamızı asla etkilemez. Çünkü kullanılan cihazımızın genişliği 2 cm olup yaklaşık 20 metre civarında kanalların içerisine geçebilecek türdeki işlemlere olanak sağlamaktadır.

Balmumcu tuvalet tıkanıklığı açma ile tıkalı tuvalet açma işleminde tuvalet deliğinin içine sarkıtılan kamera ile görüntüleri alırız. Akabinde atığı delebilecek bir başlık hemen gönderilir. Bu çalışma süresi atık miktarına göre değişkenlik gösterir. İlgili başlık ilerleme düzeyinde kendi çapında hareket edecek ve atığı ittirecektir. Kanalizasyona ulaşmasını sağlamak için neredeyse bir, üç metre gibi bir hareketin yapılması sorunun tamamen bitirilmesi için yeterlidir. Sizde faturalı, garantili tuvalet kanalının temizlenmesi işlemini teknik servisimiz ile almaya ne dersiniz?

Balmumcu Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Bir cevap yazın

Servis çağırmak için TIKLA ARA