Beykoz Kılıçlı tuvalet açma firması olarak tıkanmış durumda olan tuvalet gider borularını temizlemek için makineli tıkanıklık açma servisi sunmaktayız. Ufak çapta yer alan atıklardan, saç ve sakal kalıntılarına ve onların meydana getirdiği çeşitli sorunlara karşı her zaman donanımlı olarak geliyoruz. Çeşitli toz ve kıl parçalarını toplu halde tuvalete döküyorsanız tesisatınız için yazık ediyorsunuz demektir. Birkaç gün içinde özellikle sonraki kullanımlardan gelecek bazı parçaları da üzerine çekerek orada yapışmasına neden olabilir. Temizleme işlemi bizim için zor olmaz fakat asıl prolem bu sorunların tıkanma sayılarının arttığı halde göz ardı edilmesi ve önlem alınmamasıdır. Tuvalet açan ustalar olarak ekiplerimizde gerçekleştirilecek operasyon ile tadilata hiç gerek kalmadan boruların iç bölgeleri, çap kenarları ve ne kadar atık varsa onları tamamen ortadan kaldıracak şekilde adım atmaktayız.

Kılıçlı Tıkanıklık Açma

Kılıçlı tuvalet açma işlemlerimiz, kaliteli müşteri hizmetleri bakış açımız ve profesyonel duruşumuz ile sizlerleyiz. Tuvaletlerden gelen kokuların kaynağı her zaman atık birikmesi olmayabilir. Bazen buna neden olan atık kaçağı da olabilir. Örnek vermek gerekiyorsa borunun kaç senelik olduğu, montaj aşamasındaki yanlışlıklar veya tesisat kullanırken yapılmaması gerekenlerin giderek artması tesisatı yıpratabilir. Bu taşları üst üste eklediğinizde bir noktadan sonra zayıflamalar görülmeye başlar. Küçük sızıntılar yerini boru parçası kopma aşamasına bile bırakabilir. Bu süreçten sonra etrafa yayılacak atık suları özellikle alt katınızda komşunuz ve sizin başınızı bir hayli ağrıtabilir. Çünkü betonda olsa suyu çekecektir. Diğer sorun ise bu bölgelerden bazı canlıların gelerek klozetten çıkmak istemesidir. Bu çok ileri safhalara ait sonuçlardan bir tanesi olup biz isterseniz tesisatınızı içten kablo göndererek ne durumda olduğunu kamera ile görebilir ve buna yönelik atık temizliği gibi adımları yerine getirebiliriz.

Beykoz Kılıçlı tuvalet açma sizlere minimum tadilat fırsatını sunmaktayız. Eğer giderlerde hasar varsa, boruların yenisi ile değiştirilmesi en mantıklı olanı ise bunu sağlayabilecek ve analizini yapacak cihazlar ile tadilatı küçük tutacak şekilde eyleme geçebiliriz. Boru hasarı yoksa tadilatında olmayacağını unutmayınız.

beykoz kılıçlı tuvalet açma

Bir cevap yazın

Servis çağırmak için TIKLA ARA