Beykoz tuvalet tıkanıklığı açma firmamızda son teknoloji kamera sistemleri ve kanal açma makineleleri kullanılarak hizmet verilmektedir. Tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları 99 TL den başlamaktadır.

Beykoz tuvalet açma için evinize gelen tesisatçıları gördüğünüz aklınızdan en felaket senaryo kesinlikle geçmemesi gerekir. Boru içinde ister atık yağ, isterse en katı atık birikimi olsun biz her zaman hazırlıklı geleceğiz ve tadilatsız işlemleri yapıyoruz.

Yabancı Cisimlerin Gidere Atılması

Beykoz tuvalet tıkanıklığı açma için tesisat kontrollerinin yapıldığı saatler içerisinde pek çok atık madde ve üretilip atılan kimyasallar, yer bezleri, ıslak mendiller, erimesi biraz zor olan kâğıt havlular dahil pek çok unsur bulabiliriz. Yabancı cisim olarak burayı genelleyelim ve tıkanmış alanları gördükten sonra makinemiz ile sadece o kısımlarda kanalların açılması için 30 dakika ile 120 dakika arasında yapılacak işlemlerle klozetinizi istediğiniz gibi sorunsuz ve aynı problemi tekrarlamayacak şekilde sizlere emanet edebiliriz. Beykoz tuvalet tıkanıklığı açan tesisatçı için ana gider hattına ulaşması biraz zordur ve tıkanma sebebi genelde inşaat kısmındaki yanlış tadilat yada montaj aşamasında gerçekleşmiş olabilir. Bulunduğunuz klozetten 30 metre gibi bir mesafede bu gider kısmı varsa ve sorun buradan kaynaklanıyor ise ulaşım sağlayabilir ve incelemelere başlayabiliriz. Lakin bu sürece gelinceye kadar kendi hattınızdaki atıkları zaten temizleyeceğimizi vurgulamak istiyoruz.

Beykoz tuvalet tıkanıklığı açma için tıkanıklık olduğunu personelimiz fark etmez ise bile cihazdan gelen çeşitli sesli sinyaller ile analizler anlık tazeleniyor ve ne yapmamız gerektiğinin bilincinde olarak atığı incelerken, kanal açıcı cihazın mı yoksa sadece gür olarak akan tazyikli suyun mu öncelikli kullanılmasına karar verebiliyoruz.

beykoz tuvalet tıkanıklığı açma

Bir cevap yazın

Servis çağırmak için TIKLA ARA