Büyükçekmece Mimaroba tuvalet tıkanıklığı açma tesisatçı firması olarak kırmadan dökmeden kameralı robot cihazlarla tıkalı tuvalet açma işlemini yapmaktayız. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Büyükçekmece semtine hizmet vermekteyiz.

Mimaroba Tuvalet Açma

Büyükçekmece Mimaroba tuvalet tıkanıklığı açma sıhhi tuvalet kanalı temizleme firmasıdır. İstanbul’da kamera kullanarak tuvaleti temizleyebilen, robot cihaz ile tuvalet kanalındaki tüm atıkları kanalizasyona gönderebilen ve bunu hızlıca titizlikle uygulayan firmayız. Tuvaletteki atıkları temizleme sırasında evin maddi değerini düşürmeden, kırmadan, zedelemeden ve fayansları matkap ile delmeden itinalı olarak yalnızca gider hatları üzerinden çalışmalar yapmaktayız. Büyükçekmece Mimaroba tuvalet tıkanıklığı açma sıhhi tesisat alt yapı borusunda tıkanmış kanalları özel robot ile kanal açma sistemleri ile temizlemektedir. Sıhhi kanallar, betonun içine sabitlenmiş durumdadır. Neresinde atık olduğunu bilmeden sırf fayansları kırmaya başlamak çılgınlık olacaktır. Biz bu türde adım atmıyoruz. Onun yerine konumları neresi ise özenli ve hemen bulacak düzeyde kameralar ile bakıyoruz. Bunu dıştan anlamak zordur ve tuvalet içine kamera yerleştirme ve bunu dilersek metrelerce uygulamasını yapma gibi adımları yerine getiriyoruz. Atık nesnelerin konumları özel kameralar ile bulunur ve o noktaya helezon çelik yay gönderilir. Bahçe hortumundan biraz geniş çapa sahip ünitedir. Elektronik devre değildir. Titreşim verilmesi için kullanılır. 5 metre olan uzunluğu robot cihaz ile tutturulur. Bir metre ve devamında yavaşça kanala gönderilir. Titreşim verilmesi hareketin de hızlıca sağlanması için kullanılır. Tuvaletten gitmeyen lağım suları ve atıklardan kurtulmak, temizlemek için hemen sonuç sunmaktadır.

Büyükçekmece Mimaroba tuvalet tıkanıklığı açma ile tuvalet giderinden su gelmesi ve zemine akması sorunlarında pimaş yıkama tekniklerini öneriyor. Daha ucuza ve insan gücü esas alınan teknikler değil, daha iyi sonuçları hak ediyorsunuz ve garantili sunmaktayız.

Büyükçekmece Mimaroba Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Bir cevap yazın

Servis çağırmak için TIKLA ARA