Çekmeköy tuvalet tıkanıklığı açma firmamızda robotik yaylar ve kamera sistemleri kullanılarak tıkanıklık açma hizmeti 99 TL ye verilmektedir. Tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları tıkanıklığın durumuna göre ayrıca ücretlendirilebilir mesela ana gider tıkalı ise ayrıca ücret verilir.

  • Tuvaletten su hiç gitmiyorsa
  • Tuvaletten su geri taşıyorsa
  • Tuvalet giderinden su yavaş gidiyorsa
  • Lavabo tıkanıklığı var ise aynı şekilde suyun gidişinde bir anormallik veya istem dışı gidere birşey kaçırdıysanız bizi arayın giderin yerini sökmeye gerek kalmadan tıkanıklığı açalım.

Her Türlü Tıkanıklığıa Müdahale Ediyoruz

Çekmeköy tıkalı tuvalet açma uzman ekibimiz ile temizlik maddelerine ilişkin uyarılarımız devam ediyor. Tuvalet içini her zaman en kaliteli kimyasal deterjanlar ile temizlemelisiniz. Gider içlerini korumak için ise yabancı cisimleri atmayarak, tuvalete dökmeyi düşündüğünüz temizlik ürünleri veya artıkları da kesinlikle çöpe göndererek yapabilirsiniz. Kısacası tuvalet asla çöplük değildir bu şekilde düşünüyorsanız alışkanlıkları mutlaka göz önüne almanız gerekiyor demektir.  Çekmeköy tuvalet tıkanıklığı açma incelemelerimizi tesisat güvenliği için kamera ile yaparken gözümüze elbette bizi bile şaşırtacak maddeler ilişmektedir. Evinizde pek kullanılmayan bazı sabunlar vardır ve ufalandıkça veya unutuldukça kenarda köşede durabilir. İşe yaramadığını düşünerek ve “tuvaletin için ne zararı olabilir ki” diyerek gider içine geçmesi sağlanmaktadır. Emin olun birkaç gram olsa bile suyun hareketsiz kaldığı kısımlarda o sabun bekleyecek ve üzerine düşen bazı cisimlerin yapışması ve atıkların çoğalmasına neden olacaktır. Biz bu tür problemlerde sabunu ilerletmesi amacıyla cihazın bazı özelliklerini kullanmaktayız.

Çekmeköy tuvalet açma

Çekmeköy tuvalet tıkanıklığı açma ve atık bulma servisi olarak cam kırıklarına dair açıklama ile devam edelim. Evinizde pek çok ayna, cam veya cam içerikli eşyalar kırılabilir ve tuvalete atmayı tercih ederseniz, su ile hareket edecektir fakat boruları çizerek yoluna devam edecektir. Bazen atığın içine yerleşir ve orada durur. Kesinlikle ciddi sıkıntılar oluşur, boruda yırtılmalardan tutun atık sularındaki kaçaklarla uğraşmamak için dikkatli olun ve böyle sorunlarda bizi aramaktan çekinmeyin.

çekmeköy tuvalet tıkanıklığı açma

Bir cevap yazın

Servis çağırmak için TIKLA ARA