Çeliktepe tuvalet tıkanıklığı açma firmamız tuvalet tıkanması durumunda kırmadan robotla tuvalet açma hizmeti ve tüm tıkanıklıkları açma servisi 0212 544 36 75 arayınız. Tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları 99 -150 TL arasında değişmektedir.

Kağıthane Çeliktepe Tuvalet Açan Tesisatçı

Çeliktepe tuvalet açma çaresiz kalmanıza gerek olmadan tüm sıvı kıvamında veya artık beton gibi çok sert duruma gelmiş (tuvalet tıkalı halde uzun süre bırakılırsa) problemlere karşı yalnız araştırma değil, o bölgeleri tamamen açabilecek sistemlere sahiptir. Çeliktepe tuvalet tıkanklığı açma deneyimleri ışığında isterseniz kokuların nereden geldiğini bulabiliriz. Unutmayın ki gider içinde sıkışmış o atıkların dışarıya koku salmaması için sifon içinde biraz su tutulur. Buradaki su alçalır yani azalırsa veya atığın olduğu bölgelerde sızma oluşursa koku buradan çıkıyor demektir. Her iki ihtimalde ortada yoksa karşınızda yalnızca tuvalet içi tıkanmalar vardır. Çözücü anlamında ülkemizde çok sayıda alternatif yani klasik yöntem vardır. Bunlardan bir tanesi ise sirke, karbonat ve soda gibi ürünlerin tuvalete dökülmesi ile hemen köpürmeye başlamasıdır. 10 tuvalet üzerinde deneme yapsanız ve 1 hafta süreyle bunu uygulasanız kısmi olarak açılmalar yani tıkanmalarda artık yavaşlama olan süreçlerinde yer aldığı tuvaletlerin sayısı 1 veya 2 ancak olacaktır. Çünkü bu köpüklerin tutup, oradaki yapıştığı alandan itibaren ayırma gibi özelliği yoktur. Üzerine konar ve biraz yumuşatır. Pompa ile saatlerce uğraşırsanız ancak biraz verim alırsınız veya hiçbir şey de alamadığınız olabilir.

Çeliktepe tuvalet tıkanıklığı açma noktasal yerlerini bulduktan sonra orada kırmadan tam anlamı ile en ileri ucu düz şekilde yuvarlak olarak yer alan cihaz kolunu atığa getirerek ileriye taşır. Bu taşıma borunun uzunluğuna göre değişir. Yani 2-3 metrede olur 20 cm de olabilir. Boru dönemeci varsa basınçlı su ile devam da edebiliriz.

Çeliktepe Tuvalet Tıkanklığı Açma

Bir cevap yazın

Servis çağırmak için TIKLA ARA