Esenler Namık Kemal tuvalet açma firmamıza 0212 417 21 87 numaralı telefondan ulaşarak atıkların tıkamış olduğu tuvaletinizi hızlı ve pratik bir şekilde açtırabilirsiniz. Tuvalet tıkanıklığı hemen hemen herkesin canını sıkacağı bir durumdur. Tıkalı bir tuvalet demek pek çok sorunu da beraberinde getirmek demektir. Bundan dolayı tıkalı tuvaletlerin olabildiğince seri bir şekilde açılması gerekmektedir. Evlerde, iş yerlerinde ve diğer yaşam alanlarında tuvaletlerin açılması önemli bir işlemdir. Bu yüzden tuvalet açma işlemlerinin kaliteli bir şekilde sunulabilmesi için öncelikle alanında kabiliyetli ve uzman bir firmayla anlaşmış olmak şart olmaktadır. Burada firmanın kendini çağın gereklerine göre yeniliyor olması önemli bir noktadır.

Namık Kemal Tıkanıklık Açma

Namık Kemal tuvalet açma makine kullanarak tıkalı tuvaleti açma yöntemleri sunmaktayız. Tuvalete bilerek atılan ve suda erimesi imkansız olan bazı nesneler vardır. Bazı tuvalet kağıtları çok az kullanılması gerekir fakat rulonun yarısı veya tamamı bir gün içinde bitiyorsa ve daha fazla bile kullanıyorsanız bu ürün kalıntıları giderde tıkanma yapabilir. Gideri tıkayan tuvaleti makineli gideri açıcı ile açabiliriz. Kimyasala gerek yoktur. Tadilat olmaz ve pek çok atık türü için de bu işlemle sunulabilir. Firmamız ıslak mendil, bez ve tuvalet kağıdı gibi atıkların gideri tıkamasını önler. Tuvalet giderinde inşaat malzemesi, çökme, tıkanma var gibi durumlarda kanal içinden görüntülü dışından da dedektör ile atık alanları hatasız bulunur. Beton, fayans kırılmaz ve kanal içine açıcı yay takılır. Yaya verilen titreşimler ve atığı kavrayarak ilerletecek özel aparatlar bu görüntülü analiz sonucunda uygulanırken uzaklık fark etmeksizin ek yay takılarak çelik sistemli açıcının tam olarak nesneleri ilerletmesi sağlanır.

Esenler Namık Kemal tuvalet açma kameralı robotla kullanan servistir. Tuvalet kameralı robotla açmanın büyük faydası vardır. Rastgele ve özensiz bir şekilde değil atıkları görerek temizleriz. Atladığımız yerleri kontrol eder tekrar işleme başlarız. Tam kapasite temizler ve çalışmalarımıza güvence olarak da bir yıl boyunca süren garanti sürelerini sizlere sunmaktayız.

esenler namık kemal tuvalet açma

Bir cevap yazın

Servis çağırmak için TIKLA ARA