Esenşehir tuvalet tıkanıklığı açma tesisat firmamız ile tıkanan tuvalet açma ve gider tıkanıklığı açma hizmri robotlarla verilmektedir. Tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları 100 ile 150 TL arasında değişmektedir.

Ümraniye Esenşehir Tuvalet Açma

Ümraniye tuvalet tıkanıklığı açma firmamız ile diş macunu, sıvı sabun, donmuş hayvansal yağlar, gıda artıkları, katı yiyecekler, plastik ve metal bazı nesnelere bağlı atıklara karşı gerek hatlardan geri çıkartma gerekse daha aşağılara gönderme şeklinde destek oluyoruz.

Esenşehir tuvalet tıkanıklığı açma yenilikçi firmamız ile pörçöz gibi ve buna benzer şekilde tuvaletlerde temizliğin sağlanmasını sağlayan ürünleri kullanmak yerine direkt bizden destek almaya ne dersiniz? Tuvaletinizi kullanmaya gittiniz ve geçen akşamdan kalan tıkanıklık yine karşınıza çıktı. Tekrar elinize pompayı almakla birlikte yine dakikalarca açılması için uğraştınız. Pompanın tek işlevi küvet içinde kalan atık suların da yardımı ile gider içindeki maddelerin oynamasını sağlamaktır. Bu hareketlilik ile maddeler ileri ve geri giderek o takıldığı ve boru içinde minik bir boşluğun kaldığı yerden geçmesi için fırsat olarak görebilirsiniz. Yani asıl sorun o borudaki sıkıntının halen aşılamamış olmasıdır. O maddeler farklı atıkların birleşiminden meydana geldiği için ne kadar tutunduğunu görmemiz lazım. Genelde cihaz ile biraz atık içine girilmesi yumuşak olduğunu gösterir. Direkt kanal açıcı uygulaması ile birkaç saniyede yok olacaklarını biliyor musunuz?

Esenşehir tuvalet tıkanıklığı açma ile garanti vermemiz ve işlemlerimizde fatura kesmemiz standart bir yönümüzdür. Fakat bizi biraz farklı kılan belki kullandığımız ekipmanlardır diyebiliriz. Evlerdeki pis kokuların ana kaynağı olan atıkları tamamen temizleme görevinde bunu fazlası ile yerine getirme alanında başarılı cihazları kullanıyoruz. Açılma süreleri, temizlik için nereden başlanması ve özellikle atıkların borulardan canlı şekilde ayrılmasının izlenmesi ile işimizi yaparken emin olarak binalardan ayrılıyoruz.

Esenşehir tuvalet tıkanıklığı açma

Bir cevap yazın

Servis çağırmak için TIKLA ARA