Esenyurt Mehterçeşme tuvalet tıkanıklığı açma firması olarak son teknoloji cihazlarla kırmadan dökmeden tıkalı tuvalet açma servisi veriyoruz. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Esenyurt semtine hizmet vermekteyiz.

Mehterçeşme Tıkanmış Tuvalet Açıcı

Esenyurt Mehterçeşme tuvalet tıkanıklığı açma ile tıkanan tuvalet nasıl açılır, tuvaletin zeminindeki duvar kırılacak mı, tuvalet gideri temizlenirken gider boruları kırılacak mı gibi sayısız soru işaretlerine yönelik cevaplar sunmaktadır. Özel kamera uçları itinalı şekilde kanaldaki tüm kirli oluşumları ve ekstra kanal içi zedelenme, kırılma gibi maddeleri görmemizi sağlar. Ağır nesneli ve hemen düzeltilmesi gereken atık hareketliliği için helezon çelik yay kullanırız ve oldukça küçük çap içermesi nedeniyle kanaldaki tüm nesneler rögar ve ana gidere doğru hareket eder. Oluşum birikimine göre yarım saat ve birkaç saate kadar daire içi veya ana giderleri itinalı temizleyebiliriz. Esenyurt Mehterçeşme tuvalet tıkanıklığı açma uzaktan yönlendirilebilir pimaş temizleme işlemleri kullanır. Kablosuz sistemlerden bahsetmiyoruz. Elektronik bir kol vardır ve gider kanalı içine bunu sarkıtırız. Klozetleri ele alırsak kullanmadan önce üzerine konulan bazı tuvalet kağıtları, peçete gibi malzemelerin içine düşmesi veya bilerek atılması gibi durumlar olabilir. Bazen klozeti temizlik bezi ile silerken içine düşmesi durumlar da olabilir. Bunların bazılarını geri çıkartmak, su ile püskürterek gitmesini sağlamak, yoğun ve bir arada bulunan normal atıkları ile ufalayacak türdeki cihaz başlıkları ile tam olarak kanalizasyona geçmesi gibi adımlar yapılabilir. Tuvaletin taşma yapması, tuvalette biriken lağım sularının banyoyu, klozet zeminini kirletmesi gibi sayısız sorunlarda kesin çözüm için bizi arayabilirsiniz.

Esenyurt Mehterçeşme tuvalet tıkanıklığı açma kullanılan robot cihaz ile farklı türde atık delme işlemlerimi yapabiliriz. Boru çapı tamamen dolan oluşumlarda bizler gider tıkanıklığı açma için orta kısmı kelebek ucun robot cihaza takılması ve küçük tünel açması sonrasında daha büyük bir uç ile sırf o noktaya ilişkin daha geniş atık hareketliliğini de sağlayabiliriz. Hiçbir kırılma riski de yoktur.

Esenyurt Mehterçeşme Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Bir cevap yazın

Servis çağırmak için TIKLA ARA