Esenyurt Talatpaşa tuvalet tıkanıklığı açma firması olarak tuvalet gider borularında biriken yabancı atıkları tuvalet açma cihazları ile açıp temizlemekteyiz. Tuvalet giderlerinde zaman zaman tıkanmaları meydana gelebilmektedir ve böyle durumlarda tuvalet tipine göre tuvalet açma işlemleri gerçekleşmektedir. Alaturka tuvaletlerde es denilen parçalar kötü kokuların yayılmasını önler. Sistemde muhakkak bulunması gereken bu parça zamanla kireçlenme yapar ve daralmaya uğrar. Bu daralmanın etkisiyle tortu oluşumu ve tıkanmalar meydana gelir. Kullandığımız kameralı sistem ile sorunun yeri noktasal olarak belirlenir. Bu yer belirlendikten sonra robot cihazlar ile tıkanma sorunu sorunsuz bir şekilde ortadan kaldırılır ve tekrar kameralı cihaz kullanarak tıkanma yerinin tam olarak giderip giderilmediğine bakılır.

Talatpaşa Tuvalet Açma Ustası

Talatpaşa tuvalet tıkanıklığı açma işlemlerinde klozetlerde de zaman içerisinde tıkanma sorunları söz konusu olmaktadır. Bu sebepler arasında klozet ve gider borularının montajı esnasında yapılan eğim ve işçilik hataları , kalitesiz malzeme kullanımı , klozet içerisine atılan tuvalet kağıtlarının düşük kaliteli olması ve fazlaca kullanılmasından kaynaklı kullanıcı yanlışlıkları mevcuttur. Ayrıca ıslak mendil , klozet kokusu gibi giderici gibi ürünler de tıkanmaya sebebiyet vermektedir. Bu gibi durumlarda robot cihazlar vasıtasıyla sisteme gereken müdahale yapılarak herhangi bir kırma dökme işlemi uygulanmadan tuvalet gideri açma işlemleri gerçekleşmektedir.

Esenyurt Talatpaşa tuvalet tıkanıklığı açma işlemlerinde her türlü garanti servisini vermekteyiz. Garantili olarak yaptığımız tuvalet tıkanıklığı açma işlemleri sayesinde verdiğimiz güvende üst sıralardadır. Yapılan her işlem 1 yıl boyunca garanti kapsamı içerisindedir ve hiçbir ücret talep edilmeden tekrardan onarımı yapılır. 0533 355 94 93 numaralı telefondan bizleri 7/24 arayarak istediğiniz gün ve saate servis oluşturabilirsiniz.

esenyurt talatpaşa tuvalet tıkanıklığı açma

Bir cevap yazın

Servis çağırmak için TIKLA ARA