Eyüp tuvalet tıkanıklığı açma servisimizde bulunan robotlu , kameralı yaylı kanal açma makineleri sayesinde gideri kırmadan açmak mümükün. Eyüp semtine kesintisiz hizmet veren firmamızın yeri Nişanca mahallesinde bulunmaktadır. En uygun fiyatlar ile 99 TL den başlayan kampayalı tuvalet açma işleriniz için bizi arayabilirsiniz. Robotu olmayan tesisatçıyı asla evinize sokmayın çünkü maliyeti bizden daha fazla olacaktır veya sorun tekrar etme olasılığı çok yüksek olacaktır.

Giderin asıl tıkanma nedeni atılan kağıt ve ıslak mendilllerdir bunun yanında çocuk bezleri , iç giyim gibi cisimler karşımıza çıkmaktadır. Giderler bir çöp öğütücü değildir zamanla bu cisimleri belli noktalarda takılarak tıkanıklığa neden olur. Eyüp tuvalet açma servisini arayarak etrafı kırmadan kirletmeden kısa süre içinde tıkalı tuvaleti açtırabilirisiniz. Zamanında müdahale edilmeyen tıkanıklıklarda mikroplar ürer ve malesef bulaşıcı olurlar zaten kısa süre içinde kötü kokular yayarak ev halkını tehlikeye atabilcek bir durum oluşturur bundan özellikle bebekler ve yaşlılar çok çabuk etkilenir.

Eyüp tıkanıklık açan usta

Eyüp tuvalet açan ustalar olarak ev ve iş yerlerine aynı gün içinde gider açma servisi vermekteyiz. Tıkanıklığın garanti süresi çok kısadır çünkü atıkları atmaya devam ederseniz tuvalet tıkanıklığı tekrar meydana gelir. Tıkanıklığın oluşmaması için ilk önce kullanıma dikkat etmeliyiz. Eyüp ve çevresi servis alanımızdır bizi merkez telefonlarımızdan arayabilirsiniz.

 

eyüp tuvalet tıkanıklığı açma

Bir cevap yazın

Servis çağırmak için TIKLA ARA