Feneryolu tuvalet tıkanıklığı açma firması olarak kameralı robot cihazlarla tuvalet pimaşına yapışan atıkları tıkalı tuvalet açma ve kırmadan tuvalet açma hizmeti vererek açmaktayız. Tuvalet tıkanması açma işleminde çelik kıvrımlı yaylı robot ile gider borularını içinden kameralı ve kısa sürede görüntüleme, temizlik çalışmalarını birlikte sunmaktayız. Tıkalı durumdaki kanallardaki tüm nesneler kesinlikle orada o hali ile bırakılmamalıdır. Bazen bir kova su içine temizlik ürünü dökersiniz ve kanalda iyileşme yerine dökülen su da taşkına neden olabilir. Ana problemin kanallardaki atık malzeme olduğu unutulmamalıdır.

Feneryolu Tuvalet Gideri Açma

Kadıköy Feneryolu tuvalet tıkanıklığı açma işleminde kısa süre içerisinde tuvalet tıkanması için kanal temizleme işlemi sunabilecek tesisat firmasıyız. Lağım hatlarının içine elektronik aygıtımızın 20 den fazla aparatını yerleştirebiliriz. Güç verebilecek verilebilecek ünite yani kablo ile uç pense açıcı yayı gönderebiliriz. Bunun öncesinde kamera ile bakarız. Açıcı yay ile atık birikme yerini , daha geniş bir pens ile de tamamen o noktaya yönelik kalmış malzemeleri ayrıştırırız. Bolca su eklemesi yapar ve atığın gitmesini sağlarız. Kıvrımlı yay ekleyerek kanallardaki nesneleri hızlıca titreşim dalgası vererek , yay uzunluğu boyunca olan kısımlardan başlayarak 30 metreye kadar kanal boruları içine erişim sağlarız. Klozetin oturma kısmındaki es borusunu temizleyebilecek tesisat firmasıyız. Klozetin devamındaki gider borusu veya alaturka tuvalet içine robot aygıt ile bahsettiğimiz teknikleri uyguladığımızda içindeki lağım suyu doluluk oranı hızlıca kanalizasyonun hatlarına karışacaktır.

Feneryolu tuvalet tıkanıklığı açma lağım borusu içinden gelen kötü kokular için kesin çözüm ve gider borularında kanalizasyona temizleme işlemleri için bizi aramanızı önermekteyiz. Bilinçsizce değil, kalıcı etkiler ile problemi kamera ile görerek en güzel servis çalışmalarını bizimle alabilirsiniz.

feneryolu tuvalet tıkanıklığı açma

Bir cevap yazın

Servis çağırmak için TIKLA ARA