Florya tuvalet tıkanıklığı açma hizmeti veren Çözüm Merkezi firmamızda son teknoloji kanal açma makineleri kullanılmaktadır. Bu sayede tıkanan tuvalet , lavabo , apartman gider tıkanıkları kırılmadan açılmaktadır.

Tuvalet Açma

Florya tuvalet açma işlemler hem klozet hem daha eski nesil olan tuvaletlerde yapılmaya devam etmekle birlikte dış görünüşe yada gider içinde zarar vermeden yada herhangi bir sert zeminde tadilat yapmadan tüm işlemleri tamamlayabileceğimizi biliyor musunuz?

Florya tuvalet tıkanıklığı açma için geldiğimizde ve tesisatları incelediğimiz kadarı ile ıslak mendillerin klozet içinde eriyeceği düşüncesi hakim olmaktadır. Bazen ise tuvaletin kenarındaki lavaboyu kullanarak kâğıt havluları da daha geniş gideri olduğu için klozete atmak alışkanlık haline gelebilir. Tazyikli su basarak bu atıklar açılabilir lakin klozetin başlangıç kısmından yapılması hiçbir şey ifade etmeyecektir. Florya kanal açma için atığın nerede ise sıfır noktasına yakın bir seviyeye cihazın yaklaşması gerekiyor ve bu işlem sanıldığı kadar zor değil fakat aynı şekilde sorunları çok sayıda çözüme ulaştıran bir teknisyen tarafından yapılması da şarttır. Çamur yani yumuşak formdaki atıklarda sadece su basmak yeterli, sert olanlarda çok sayıda yani 10’larca forma bölerek aynı işlemin yapılması çok verimli olmaktadır.

Florya tuvalet tıkanıklığı açma işlemi tuvaletlerde, mutfak, lavabo, banyo giderlerinde etkili olup, pis olan her tesisat hattına girebilecek ölçüdedir. Daha iyi anlaşılması için çap kısmı 2 cm kare ve 20 cm kareye kadar olan boruları tertemiz yapabiliriz.

florya tuvalet tıkanıklığı açma

Bir cevap yazın

Servis çağırmak için TIKLA ARA