Güneşli tuvalet açma firması olarak tuvalet gider borusunda oluşan tıkanmaları temizlemek için kırmadan tuvalet açma servisi vermekteyiz. Tuvalet tıkanmalarını açmak için özel kameralı cihazlar kullanmaktayız. Tuvalet giderlerini açmak makineli cihazlar olmadan yapılmayacak bir işlemdir. Giderlerin içerisine atmış olduğunuz havlu kağıtlar, fazladan tuvalet kağıtlar ve diğer atıklar hemen olmasa belli bir zaman geçtikten sonra boruyu tamamiyle tıkar. Bu tıkanmanın sonucunda tuvaletten pis kokular gelir ve giderde sifonu çektiğinizde tuvalette ki taşmaları da zaten görürsünüz. Bu tür sorunlar ile karşılaştığınız zaman yapmanız gereken bizim gibi bir profesyonel tuvalet tıkanıklığı açma firmasından yardım almalısınız.

Güneşli Tıkanmış Tuvalet Açma

Bağcılar Güneşli tuvalet açma tuvaletlerdeki tıkanma için gidere kamera yerleştiririz. Eğer suya atılması ile erimesi pek de mümkün olmayan nesneler varsa onları geri çıkartmaya çalışabiliriz. Islak mendil, evdeki çeşitli ürünlerin hatalı olarak tuvalete düşürülmesi gibi örnekler verebiliriz. İnşaat zamanından kalan moloz parçalarının kanala düşmesi veya işçilerin tuvalet giderine çöp atmaları gibi sayısız işlemler olabilir. Biz hepsi için robot cihazdaki etkili fonksiyonları olan 20’den fazla ekipmandan en işlevsel olanını takarak müdahale edebiliriz. Fazla sayıda atık birikmesine yol açan kanallardaki nesneler için ise kıvrımlı yay tekniği ile tuvalt pimaşını açarız. Makineli cihazlar ile çözüm sunabilirken bu yöntemlerde titreşim dalgaları kullanmaktayız. Yaya cihaz ile verilen titreşimlerin kanaldaki nesnelerde yapıştığı kısımların ayrışmasını sağlayacak zararsız bir tekniktir.

Güneşli tuvalet açma kırmadan İstanbul’da tuvalet gideri açan ekip olarak, gider taşıyorsa firmamızı önermekteyiz. Su anda teknolojinin geldiği en son noktada bulunmaktayız. Tuvaletin gider kısımlarına içten ve dıştan zararı olmayan bu teknikleri sizlere şiddetle tavsiye etmekteyiz.

güneşli tuvalet açma

Bir cevap yazın

Servis çağırmak için TIKLA ARA