Güngören tuvalet açıcı firmamız tuvalet gider borularında oluşan tıkanmaları çözüme kavuşturmak için tıkalı tuvalet açma servisi vermektedir. Tuvalet içerisinde atıklarla beraber sıkışmış olan peçete, kağıt, gazete ve hatta yemek artıkları bile döner başlıklı makineli tuvalet açma sistemi ile hemen sorun olmaktan çıkartılabilir. Bunun için cihazımızı çalıştırıyoruz ve kamera ile ilk görüntülerin alınmasını sağlıyoruz. Gider kanalı içindeki alanı kullanarak ilerleyebilecek bir cihaz başlığı düşünün. Atığı deliyor ve ilgili tıkama boyutu ve miktarına göre belli bir hızı mevcuttur. Ayrıca atık kanalı içerisinde su olmasından dolayı bu hareketin arkasından kanalizasyona ulaşır ve bunu sonucunu da kameralarla gözlemleriz.

Güngören Tuvalet Açan Usta

Güngören tuvalet açıcı tuvalet açma robotu kullanan servisiz. Kanal açma makinesi aparatı ile atığın tam kavradığı pimaş içlerinde ekstra olarak basınçlı su püskürtme makinesi ile kalan pisliklerinde temizlenmesi mümkündür. Boru temizleme ekipmanları ile atığın durduğu alanı çelik gider açma teli kullanarak ilerletmekte ve durağan bir şekilde kalmasını engellemekteyiz. Tuvalet gideri açma makineleri kullanmak tıkanan boru içerisindeki pisliklerin ne kadar uzakta olursa olsun yay takılmaları ile ulaşılması ile kanalizasyona akıp gitmesini sağlamaktadır. Profesyonel olarak bir çözüm istiyorsanız kamera kullanmadan tuvalet açan firmaları ilk başa elemenizi öneririz.

Güngören tuvalet açıcı robotla tıkanmış tuvalet kanalında tadilatsız temizlik yapan servisiz. Üst kat komşunuzdan dökülen sular sızdıran atık borusunu işaret ediyor olabilir. Tuvalet geri taşıyor sorunu bir vakit sonra giderde hasar oluşumuna yol açarsa maalesef sorunlar giderek büyür. Bu tür aksaklıkları da kamerayla kırmadan bulabilecek ve deneyimli duvar ustası ekip arkadaşlarımız ile onarımını yapabileceğimizi biliyor musunuz?

güngören tuvalet açıcı

Bir cevap yazın

Servis çağırmak için TIKLA ARA