İcadiye tuvalet açma firması olarak tuvalet gider borularının içerisine atılan atıklar yüzünden tıkanan tuvalet borusunu kırmadan tuvalet açma servisi ile açıyoruz. Tıkalı tuvalet açma işi ile ilgilenen pek çok profesyonel tesisat firması vardır, bu firmalar termal kameralar ve tıkanıklık açma robotları ile ilerini yaparlar. Kullanılan teknolojik ürünler eski yöntemlerin kullanılmasını yavaşlatmış, kırma dökme işlemi olmadan tesisat işi yapılmasına olanak sağlamıştır. Eski yöntemler ile yapılan tıkanıklık tesisatı evlerde büyük maddi hasarlar oluşturmaktaydı bu sebeple oluşan tıkanıklık sorunları bizi çok sıkıntıya sokmaktaydı, tıkanıklık oluşumu başımıza bela olmaktaydı. İşinde uzman tesisatçılar kullandıkları kamera sistemi ile görüntülü tuvalet açma yapmaktadırlar, kullanılan kamera ile tıkanıklığa sebep olan cisim tespit edilir. Tespit etme işleminden sonra tıkanıklık giderici robot kullanılmaya başlanır. Tıkanıklık giderici robotlar çok kısa bir zaman içerisinde tıkanıklık sorununuzdan kurtulmanızı sağlamaktadır.

İcadiye Tıkanıklık Açma

Üsküdar İcadiye tuvalet açma tıkanan kanalları robot açıcı ile temizleyen firmadır. Tuvalet için özel kanal açma makinesi firmamızda bulunmaktadır. Robotlu tesisatçı olarak fiyatları, ücretleri de pahalı tutmuyoruz. Kalite çıtamızı düşürmeden ve tadilat gibi seçenekler üretmeden pimaş içlerinden temizleme yapılabilecek makinelerimiz ile sorunlarınızı bir saat içinde tamamen yok edebiliriz. Firmamız kamera teknolojisi kullanarak tuvalet açan servistir. Lavabo, küvet, logar ve daha nice tıkanıklıkları arızalı gider içlerini bularak çözüyoruz. Örneğin, çocuk bezi tuvalet giderine atıldı, kadın pedi tuvaleti tıkadı, kedi kumunu tuvalete döktüm tıkandı gibi sayısız durumlarda organik ve yabancı madde ne ise kanal içlerinden kamerayla dikkatli bir şekilde buluyoruz. İçinden temizleme yapabilecek makinemizdeki kavrayıcı ve silindirli iç kenarlara herhangi bir baskı oluşturmadan ilerletebilecek türde bir çelik yay gönderiyoruz. Yay, temiz kısımlara değil atık nerede ise oraya ulaştırılır. Süngerle gider içini temizler gibi bir çalışma düşünün. Orta alan olduğu gibi ilerletilir, kenarda kalanlar yani az durumdaki maddeleri de su basıp temizleriz. Tuvaletteki tıkanma şikayetinin ne kadar uzaklıkta olduğu önemli değildir. Ek açıcı yay takarak istediğimiz uzunluğa erişebiliriz.

İcadiye tuvalet açma alaturka pis su gider açıcı servis fiyatları gayet uygundur. Tuvalet gider açıcı ürünler asitli, ilaçlı nerede satılır gibi klasik yöntemleri deneyebilirsiniz.  ama birkaç gün sonra tekrar aynı tıkanmalar oluşmaya başlamışsa maalesef hata yaptınız demektir. Üsküdar İcadiye tuvalet tıkanıklığı açma firmamız ise çalışmalarımızda garanti süreleri veriyor ve sizleri asla yüz üstü bırakmıyoruz

icadiye tuvalet açma

Bir cevap yazın

Servis çağırmak için TIKLA ARA