İkitelli tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları 99- 150 TL arasında değişmektedir tuvalet açma , lavabo açma hizmetleri firmamız tarafından verilmektedir. Tuvalet tıkanıklığı açmak için özel makineler kullanıyoruz hm görüntü alma hemde kanal açma bir arada yapıyoruz.

İkitelli Tuvalet Açan Tesisatçılar

İkitelli tuvalet açma “neden tıkandı” sorusuna yanıt bulmak istiyor. Servis çalışanlarımız ile sayısız kere inceleme ve sorunu saptama ve en hayati müdahaleyi gerçekleştirme gibi adımlar ile en mantıklı kararları verme amacında olduk. Lavabodan genelde sıvı atıklar geçer. Yalnız çok zorlarsanız eviye aralığından katı atık parçalarını da göndermeniz son derece kolaydır. İkitelli tuvalet tıkanklığı açma kısa süre içinde çay, çeşitli gıdaların donmuş veya atıl vaziyette duran parçaları, yapışmış durumlarına yardımcı olabilir. Aslında lavabo tipi ve markası fark edilmeksizin ve “en ufak bölgeyi bile kırmadan” açmak bizim felsefemiz arasındadır. Bu vaadimiz yalnız eviye altından duvara kadar uzanan hat için geçerli değildir. Zaten o bölgede tadilat olmaz. Amacımız o hattın da daha ilerisi içinde geçerli. Bir hattı temizlerken, kırmak istemiyorsanız o halde konseptiniz gider içinden olması gerekiyor ve bunu gerçekleştirmek için çok özel cihazlardan yararlanıyoruz. Günde birkaç kere çay demliyorsanız, posanın lavabonun içine olduğu gibi atılması ne kadar yanlış ise iyice çöpe dökülmeden lavabonun içine atılması da bir o kadar tıkamaya elverişli ortam meydana getirmek demektir. Basınçlı su mekanizması ayrıca gıda ve bakliyat parçaları içinde ideal olup görsel ve canlı görüntüler eşliğinde uzatılan bir kablo ile bu sistemi çalıştırabiliriz.

İkitelli tuvalet açma son teknolojiyi kısıtlı bir mesafede kullanmıyor. 20 metreden daha fazla ulaşmakta zorluk çekmeyeceğimiz geniş veya dar bile kanal için yani boru çapı olsa da kırılmadan temizleme amacındayız.

İkitelli Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Bir cevap yazın

Servis çağırmak için TIKLA ARA