İski tuvalet tıkanıklığı açma banyonuz, lavabonuz, klozetiniz, mutfak gideri tek bir hat üzerinden kanalizasyona karışıyor ise tıkanıklık olduğunda bir hayli koku yayılacaktır. Genelde bu tip sorunlu tesisat düzenlemeleri nadiren yapılır fakat içeriğimizdeki konuları okursanız bazı özel bilgileri paylaşmak istiyoruz.

İSKİ özel servisi

Tuvalet açma İski bunu sıkça yapıyorsanız ve pompa bir türlü tıkanıklık olduğu vakitlerde elinizden düşmüyorsa zararlı diyebiliriz. Bildiğiniz gibi tuvalet giderleri sert plastik malzeme kalitesinde üretilmiş olup pompanın tek yaptığı suyu kendisine çekmesi ve bırakmasıdır. Bu sırada basınç ve suyun aşırı hareketlenmesinden dolayı boruda esnemeler olabilir ve özellikle zayıf hatların ve sızıntıların olduğu bölgelerde kırılmalar görülmesi normaldir. Pompa tıkanıklığı tam olarak gidermeyeceği gibi kaçak sorunlarını da körükleyebileceği unutulmaması gerekir. İski özel servisi ile tıkanıklık açma sorunları artık geride kalıyor.

İski tuvalet tıkanıklığı açma için sadece müstakil evleriniz, apartman daireleriniz değil toplu yaşam alanlarındaki gider hatlarını da hızlıca açabilecek ekibimiz ile inceleme ve gider temizliği gibi aşamalarda sadece birkaç saat vermeniz yeterli. Kaçak sorunu varsa süre bir miktar uzayacağını da ifade etmek isteriz.

İski tuvalet tıkanıklığı açma tuvaletlerinizi tertemiz kullanmak için elbette kimyasal temizleyici ürünleri denemelisiniz. Lakin bunu yaparken yemek artıkları, temizleme bezlerindeki kalıntıları da döküyorsanız doğru ve yanlışları bir arada yapıyorsunuz demektir ve bir süre sonra tesisat gideriniz alarm vermeye başlayabilir.

iski tuvalet tıkanıklığı açma

Bir cevap yazın

Servis çağırmak için TIKLA ARA