Kadıköy tuvalet açıcı firmamız tuvalet borularında sıkışmış ve sertleşmiş olan yabancı maddeleri temizlemek için tuvalet tıkanması açma servisi sunmaktadır. Tıkalı tuvaletlerin etrafını kirletmeden açan yetkili İstanbul servisimiz kısa süre içerisinde kamerayla araştırma yapar. Gider kanalına kamera başlığı takılır ve kablosu ittirilir. Özel yapısı ile daha derinlere de inebiliriz. Sistemdeki tüm birikme yani atık noktaları bulunur. O alanın orta kısmını delebilecek güçte olan bir yay takılır. Yay orta kısımdaki atığı alır ve uzaklaştırır. Uzaklaştırma işlemi robot cihazdaki uzun kıvrımlı çelik yaylar ile yapılır. Bu adım kanalizasyona gidinceye kadar devam eder. Kenar kısımda yapışkan şekilde duran nesneleri de kamerayla bularak, basınçlı su makinesi ile güzelce temizleriz. Tuvalette geri tepme gibi sorunlar olmadan kirletmeden tamamlayabiliriz.

Kadıköy Tuvalet Açan Firma

Kadıköy tuvalet açıcı tuvalet giderinde tıkanıklık yapan atıkları temizleyen servisiz. Yabancı cisimler kameralı cihazlar sayesinde olduğu gibi bulunurlar. Fazlaca açıcı ilaç kullansanız bile bizde verimi asla bulamazsınız. Çünkü kırmadan tuvalet açıcı makinenin özel çelik yayına titreşim sağlayan makinemiz çok vakit almadan sistemdeki kirleri ilerletir. İçindeki su birikintileri de bu hareketin sayesinde hızlıca kanalizasyona akar. Çoğu atık ve yabancı cisim beş metrelik olan bu yay sisteme yeni yayların eklenmesi ile ana gideri açma gibi sayısız işlemlerde kullanılır ve bazı ileri uçlara aparatların takılması ile sistemsel temizlik yaparız.

Kadıköy tuvalet açıcı robotla tuvalet tıkanıklığı açma işlemleri yapmaktayız. Tuvaleti kırmadan, kirletmeden açmanın yolu, tuvaleti tekrar çalıştırmanın yöntemi tüm atık birikme sorunlarının olduğu gibi ilerletmesidir. Tadilatsız sonuçlar sunduğumuz için onarım derdiniz olmaz ve sistemdeki kirlilik ortalama 30 dakika içinde sona erdirilir.

kadıköy tuvalet açıcı

Bir cevap yazın

Servis çağırmak için TIKLA ARA