Kağıthane tuvalet tıkanıklığı açma tesisat firması olarak kırmadan tuvalet açma makineleri ile gider tıkanıklığını açmaktayız. Tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları 100 -150 TL arasında değişmektedir , lavabo açma ücreti 99 TL dir.

Kağıthane Tuvalet Açan Tesisatçı

Kağıthane tuvalet açma tıkanmaya neden olan faktörlerin tamamını bularak sistemleri bir hayli rahatlatacak teknikleri kullanmaktadır. Örneğin, siz pompa ile gider suyunun açılmasını sağlarsınız. Biz direk gider içindeki maddeyi cihaz ile bulup onun oradaki sorununu gidererek, kanalları eski haline geri döndürürüz. Kağıthane tuvalet tıkanıklığı açma madde tarama ve bulma sisteminin bir diğer artısını hemen yazalım. Örneğin elbise parçaları, kumaş ve toz bezlerinin yer aldığı bir tuvalet düşünelim. Zamanında bilerek veya bilmeyerek atıldı. Boru çapından su bile geçemeyecek duruma gelinebilir. Kaçıncı metrede olduğu belli değil, oraya nasıl ulaşacaksınız bilmiyorsunuz. Tek yapabileceğiniz çeşitli çözücüleri gider içine göndermektir. Bundaki etkiyi mutlaka not edin ve 1-2 güne kadar sonuç alamadıysanız veya hiç uğraşmak istemiyorsanız bizi direkt arayın. Tıkanıklık açma ekibimiz gelir ve sorun yaşanan tuvaletin gideri kablo sarkıtırken onun yolunu cihaz ile takip ederek incelemeye başlar. 1-2 dakika içinde boru içinde 5-10 metre kadar yol alabiliriz. Elbette atıkların yerlerini tam olarak bulana kadar 30 metre kadar araştırma mücadelemiz devam edecektir. Zaten bu alan içinde büyük ihtimal bulup, cihazda tanımlama yaptıktan sonra cihaz kablosuna kanal açıcıyı yerleştirip aynı noktaya gittiğimiz zaman o tıkanan hatları birkaç dakika da olduğu gibi hızlıca açabileceğiz. Sizce hangisi daha etkili?

Kağıthane tuvalet tıkanıklığı açma görevini bize bırakarak ev hanımlarının biraz daha bu anlamda rahat etmesini sağlayabilirsiniz. Tuvaletler en olmadık zamanda kokusundan veya boruların yoğun olmasından dolayı kullanılmayacak duruma teri edebilir. Fakat bu durumu aşmak Çözüm Merkezi için gayet kolaydır.

Kağıthane Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Bir cevap yazın

Servis çağırmak için TIKLA ARA