Kameralı akar açma üreti 99 TL den başlamaktadır yükselmesinin sebebi ise tıkanıklığın ne olduğu ana gider , tuvalet ve lavabo akarı açma fiyatları farklıdır. Tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları 99 – 150 TL arasında değişir bulunan kat ve tıkanıklığın derecesi fiyatı etkileyen faktördür.

Akar Açma Fiyatları

Robotla akar açma ücreti tıkanıklık açıldığı taktirde alınır eğer akar açılmazsa ücret almıyoruz. Kameralı sistemle görüntüleme yapılırsa sadece görüntüleme ücreti alınır. Kameralı akar açma servisi ile banyo zemininden su gelmesi veya hava kabarcığı gibi sorunlarda bizleri aramaya ne dersiniz? Banyo atık kanalları tıkanma problemi ne zaman üst seviyelere ulaşırsa küçük sızıntılar oluşmaya başlar ve bir süre sonra sular beton içine sızar. Biz hem bunu hem de yalnızca gider içi temizleme gibi işlemleri özel cihazlar ile yapıyoruz.

Tıkalı akar açma ücreti 99 TL dir Çözüm Tesisat işlemlerinde özel sistemler ile net kararlar alıyoruz. İlk önce gözlem yapılması en sağlıklısı olacaktır. Kanallarda mikro düzeyde küçük alanları kaplayarak uzun bir mesafe ilerleyebilecek kameralı sistemleri banyo gideri içerisine göndeririz. Bu fonksiyonu aynı şekilde lavabo ve tuvalet sistemlerinde kullanılmasında sakınca yoktur. Büyük oranda karşımıza çıkabilecek sorun yoğun miktarda saç artığı, kıl veya bazı peçete kalıntıları olacaktır. Bunları sıkıştıkları yerlerden su püskürtme cihazımız ile zaten sorunsuz temizleyebiliyoruz. Aynı zamanda bazı nesneleri geri çıkartmak için de yakalama sistemlerimiz vardır. 30 farklı cihaza takılıp, çıkartılabilir başlık ile robot aygıtımız ile maksimum verimi almaya ve her türlü sorunları aynı gün hatta bir saat içinde yok etmeye devam ediyoruz.

Banyo giderinden alt kata su sızması gibi şikayetler varsa yerlerini de kusursuz bulabiliyoruz. Çok geçmeden bu kanallardaki damlama yerleri görüntü sağlayıcılar ile bulunacak ve biz matkap ile en hassas ve yerinde noktalara müdahale edeceğiz. Parça değişimi içinde sizlere ayrı garanti süresi verildiğini ve sigorta firmaları ile de anlaşmalı olduğumuzu biliyor musunuz? Akar açma fiyatları için size en yakın servisimizi arayınız.

Kameralı Akar Açma Ücreti

Bir cevap yazın

Servis çağırmak için TIKLA ARA