Kaynarca tuvalet tıkanıklığı açma firması olarak gider borularında meydana gelen tıkanıklıkları tuvalet giderleri açma servisimiz ile açıyoruz. Klozet veya alaturka tuvaletler içerisine atılan ıslak mendil , düşük kaliteli ve çok fazla miktarda tuvalet kağıdı gibi nedenlerle tıkanma sorunları yaşanabilmektedir. Bu sorunların çözümünde pek çok kişi piyasada satışa sunulan kimyasalları tercih etmekte ve tıkanıklık sorununu kısa sürede çözebileceğini düşünmektedir. Ancak kimyasallar yüksek sıcaklıktaki su ile gidere gönderildiği için borularda erime , delinme ve contaların biçiminin bozulması söz konusu olabilmektedir. Bunun sonucunda sızıntı problemleri yaşanabilmekte ve duvarlar ve yüzeylerde hasar oluşabilir. Ayrıca parke ve fayans döşemelerinde de kabarmalar ve derz sistemi bozulmaları yaşanabilmektedir. Böylece problemin çözümü çok daha zor ve uzun bir süreç almakta, onarım ve yenileme faaliyetleri için kişilerin hesabından daha fazla para çıkması gerekebilmektedir.

Kaynarca Tıkanıklık Açma

Beykoz Kaynarca tuvalet tıkanıklığı açma tıkalı tuvalet sorunlarını kameralı robotla açan servislerdir. Neden gider kanal açma robotu, cihazı kullanılması gereklidir? Kanalda yıpranma, zarar verici, kırıcı etkisi yoktur. Kamerayla analizler pimaş ve atık boruları içinde herhangi bir tesisat için yapılarak gözlenir ve sorunlar tek tek ortaya konulur. Tuvaletler hatalı kullanılıyor olsa bile veya tesisat arızası, gider çökmesi gibi etkiler olsa bile hepsi hasarsız olarak bulunur. Ardından kanalın içerisine özel bir atık açıcı yay robot makine ile gönderilir. Robot makinedeki yay atık noktalarına ulaşması sonucunda nesnelerle temasta bulunur ve titreşim verilerek oradan alınır. Yayın kesici bir uzvu olmaması ve pimaşın iç gider noktalarına herhangi bir tahribat yapmaması kısa sürede kalıcı sonuç alınması ve kanalizasyona nesnelerin gönderilmesini sağlamaktadır. Ayrıca tazyikli su sıkarak da nesnelerin temiz duruma getirilmesi ekiplerimiz tarafından uygulanabilir.

Kaynarca tuvalet tıkanıklığı açma tıkalı tuvalet açıcı servisi garantili sunmaktadır. Tuvalet taşmasının sebepleri düzenli pimaş temizleme yapılmamasından dolayı olabilir. Aşırı miktarda tuvalet kağıdı, peçete veya temizlik ürünleri bile buna sebep olabilir. Fakat kesin çözümler için betonu, fayansı kırmadan tuvalet temizliği açma işlemleri ile sonuçlar hemen alınabilir. Beykoz Kanlıca tuvalet tıkanıklığı açma firmamızla her an iletişime geçebilirsiniz.

kaynarca tuvalet tıkanıklığı açma

Bir cevap yazın

Servis çağırmak için TIKLA ARA