Kıraç tuvalet açma kırmadan robot makineli motor kullanarak tıkanıklığı açan tesisatçı ustası servisi 99 TL tuvalet açıcı telefonu 0551 231 83 55 tir. Tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları 99 – 150 arasında değişmektedir tıkanıklığın kaçıncı katta olduğu çok önemlidir.

Esenyurt Kıraç bölgesi tuvalet açma firmaları için bizi tercih edebilirsiniz son teknoloji tıkanıklık açma makineleri ve kamera sistemleri kullanıyoruz. Kıraç tuvalet Açıcı,Kıraç tuvalet Açıcı robotla ,Kıraç tuvalet Gideri Açma,Kıraç tuvalet Kanalizasyon Tıkanıklığı ,Kıraç Tıkanık tuvalet Gideri Açma tuvalet Kanal Borusu Açma,Kıraç tuvalet Gideri Tıkanıklığı ,Kıraç Tıkalı tuvalet Pimaş`dan Su gitmiyor,Kıraç tuvalet Gideri Tıkanıklığı. Kıraç tuvaletleri açmak, Kıraç tıkalı tuvalet pimaşı açma.

Tuvalet Tıkanmasını Makineli Açan Firma

Kıraç tuvalet açma apartman ana atık borusunda tıkanmayı kırmadan açan firmadır. Gider borularının üzerine beton dökülür ve fayans çekilir. Eğer tesisat hatası yapıldıysa bunu ancak sorun yaşadığınız zaman anlarız. Kanal içlerinden veya dıştan yapılacak detektör taramaları ile biz bu tür sorunları rahatlıkla görebilmekteyiz. Apartmanın üst katında tıkanıklık var ve su alt kata bize akıyor gibi sorunlarda dahi gider kanalı içindeki sızıntı bölgeleri görerek onarım gerçekleştirebiliriz.

Kıraç tuvalet tıkanıklığı açma apartman ana atık borusunda robotla açma yapan servistir. Kırmadan apartmanın tuvalet borusunu açmak için özel kameralı sistemler ile araştırma yapmak gerekir. Örneğin, gider içinden 45 derecelik ve aşağı eğimli türde döşenmemiş boruları bularak sizlere bildirebilir ve onarımını yapabiliriz. Atık durmasına neden olan bölgede o nesnelerin ufalanması ve parçalanması için bazı yayları cihaz ile bütünleştirip kanal içinden ilerlemesini sağlarız. Dikkat ederseniz fayans, betonu kırmadan bu işlemleri yapıyoruz ve pimaş borusunda özel küçük aparatlar sayesinde atıklar parçalanarak sıkıştığı bölgeden yavaş yavaş ilerler. En ileride atık noktasına ulaştığımız anda içerde biriken atık suların da etkisi sonucunda lağım sistemlerine kolaylıkla atıklar, tuvalette biriken pis lağım sularından kurtulma, gitmesini sağlama gibi amaçlarınıza da hizmet etmiş olacağız.

Kıraç Tıkalı tuvalet Borusu Açma Tıkanıklık Açma Hizmeti,Kıraç tuvalet Tıkanıklığı Tıkalı Boru tuvalet Açma Robotla tıkalı tuvalet Açma Kıraç tuvalet Gider Tıkanıklığı Açma tuvalet gideri açma Kıraç tuvalet Kanal Tıkanıklığı Kanalım Tıkandı tuvalet Açan. Kıraç tuvalet Pimaş Tıkanıklığı Açma, Kıraç tuvalet Pimaş aç, Kıraç tuvalet açıcılar 

Kıraç tuvalet açma apartmanın ana pimaşını, logarını açan firmadır. Logar oldukça geniş gider borusudur. İnsan rahatlıkla sığabilir. Fakat güçlü robot makinenin açıcı yayları ile buna gerek yoktur. Normal tuvaletlere göre biraz daha zaman alır fakat sonuç olarak o nesnelerin, logarı tıkayan atıkların, yabancı cisimlerin belediye kanalizasyonuna geçmesini sağlarız. Bazı delilleri görmek isteyebilirsiniz. Kamerayla öncesi ve sonrası şeklinde görüntüleri isterseniz araştırmamız sırasında bizimle takip edebilirsiniz.

kıraç tuvalet açma

Bir cevap yazın

Servis çağırmak için TIKLA ARA