Kıraç tuvalet tıkanıklığı açma firması olarak kameralı robot cihazlarla kırmadan dökmeden tıkalı tuvalet açma hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Esenyurt semtine servisimiz bulunmaktadır.

Kıraç Tıkanmış Tuvalet Açma

Kıraç tuvalet tıkanıklığı açma boru temizleme ve kanal açma gibi sayısız işlemlerde her türlü sıhhi tesisat kanalının sağlıklı işlemesini vaat etmektedir. Yaptığımız tüm işlemler garantilidir. Fatura tarihinden itibaren sorun çıkması halinde bizleri arayabilirsiniz. Beğenmediğiniz işçiliklerden dolayı yeniden 3 iş günü içinde bu defa ücretsiz olmak üzere tekrar gelebiliriz. Ayrıca sağlam işçilikten yana olduğumuzdan dolayı tuvaletlerdeki kronik tıkanma sorununu en iyi açabilecek robot cihazlarımız vardır. Aynı şekilde lavabo gibi sistemler içinde uygulanabilen kameralı gözlem ve akabinde kullanılabilecek açıcı cihaz başlıkları ile kirliliklerden arındırılması mümkündür. Kıraç tuvalet tıkanıklığı açma kanallardaki sıkışan nesneleri kırmadan, zararsız olarak tekrar eski haline döndürülmesinin yolunun pimaş temizleme çalışmasından geçtiğini anlatmak ister. Tuvalet nasıl açılır? Klozeti konu alırsak es dediğimiz boru yapısı içindeki sıkışmalar tel yardımı ile aşılabilir. Orada çok bir sorun olmaz. Yalnız daha ilerideki devamına ait sistemlerde ise robot cihaz ile çalışırız. Atıklar nerede ise oraya kesinlikle cihazın kolu gitmektedir. Bunu birkaç metre ötedeki logar kısmı dahil daha kısa mesafede de uygulamanın yanı sıra maksimum 30 metre gibi ana atık giderlerindeki tıkanmaları açmak içinde kullanırız.

Kıraç tuvalet tıkanıklığı açma en iyisi olan kanal yapılarındaki tüm kirlenmeleri özellikle kılavuz kamera araştırması, çelik helezon yay açıcı sistemin takılması, klozet ve alaturka sistemlere gönderilmesi ile pimaş açma çalışmaları yapmaktadır. Banyo tıkanıklığını açma veya lavabodaki saçları cihaz ile temizleme dahil hepsi içinde farklı su püskürtme sitemlerimiz vardır.

Kıraç Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Bir cevap yazın

Servis çağırmak için TIKLA ARA