Kozyatağı tuvalet açma tesisatçı firması olarak kameralı robot cihazlarla tuvaletinizi kırmadan tıkanmış tuvalet açma servisimiz mevcuttur. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Kadıköy semtine hizmet vermekteyiz.

Kozyatağı Kırmadan Tuvalet Açma

Kozyatağı tuvalet açma en geniş boru çaplarında bile ilaç gibi yöntemlerden daha etkili sonuçları birkaç saat içinde sağlamaktadır. Monte edilen klozeti yerinden sökmeden, alaturka tuvaletin giriş kanalları gibi hatları kullanarak istediğimiz sıhhi kanal içerisinde atık kanalı açma makinasının uzvunu yerleştirerek itinalı olarak temizleme yapabiliriz. Kozyatağı tuvalet açma ekipleri kırmadan kanalizasyon borusunu temizlemede saksı toprağı, çöp, yabancı cisim ve atık gibi sayısız olasılıkları kamera ile incelemektedir. Gider içi kamera yardımı ile 20 metre bu türde araştırma ihtiyaç hissedilirse yapılır. Kanal içi son derece lağım suları ve atıkların dışarı çıktığı durumda helezon yay hemen sonuçları elde etmemizi sağlamaktadır. Soba borusunu nasıl bir tel temizliyor ise helezon yay daha işlevsel ve 30 metreye ulaşabilme yeteneğine sahip robot cihazın titreşim dalgaları ile bariyer gibi her yeri kaplayan tüm atık birikmiş kanallarda hareket sağlamaktadır. Ayrışmaya başlayan atıklar en ileri uçtan başlayarak oluşan basınç neticesinde hızlıca kanalizasyona çekilmeye başlar.

Kozyatağı tuvalet açma tadilat gibi çok eskiden oluşan çözümlerden yana değildir. Pek çok defa fayansı ve zemini matkap ile kırmadan tıkalı tuvaletleri cihaz ile temizleme işlemi yaptık. Özel olarak atık tabakasını bile orta kısımdan başlayarak ne kadar uzakta olursa olsun delebilecek, dönebilen uçlar yardımı ile tamamen yapıştıkları yerden uzağa gönderilecek türde ekiplerimiz de kamera sistemleri ile birlikte kullanılmaktadır.

Kozyatağı Tuvalet Açma

Bir cevap yazın

Servis çağırmak için TIKLA ARA