Küçükçekmece tuvalet tıkanıklığı açma klozetlere makas ile aldığınız uzun sakalların atılması inanın sıkıntı oluşturacaktır. Suyun giderek durgunlaştığı yani sifonun etkisinin azaldığı boru içinde sıkışıp kalacak ve tıkanıklığın büyümesine fayda olacaktır. Bunun yerine çöpe atmanızı öneriyoruz, lakin tıkanıklık varsa aramanız gereken Küçükçekmece servis elemanlarımız 7X24 göreve hazırdır.

Tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları Küçükçekmece

Küçükçekmece tuvalet tıkanıklığı açma eskide kalmış ve artık çözüm anlamında çok geride olan bir yöntemi anlatalım. Klozet içine eğimli boru gönderilir ve uç kısmı kesinlikle eğilip bükülemez. Kişi eliyle ileri geri hareketlerle biraz içeri sokmaya çalışır ve tıkanıklığın olduğunu da fark etmez. Denk gelirse, rastlantı eseri atığın parçalanması önemsenir fakat bu yöntem 1-2 metre gibi alanda geçerli olup tesisatı kırmaya kadar ilerletebilir. Biz önermiyoruz ve bu yöntemi de kullanmıyoruz. Bunun yerine tüm işlemler kameralı olup kayıt altına alırken, parçalama aparatı ile de formu irili ufaklı bölüp su basıp uzaklaştırabiliyoruz. Küçükçekmece tuvalet  açma saçlarınızın uçlarını kesip klozete gönderirseniz, tıpkı yazımızın başındaki gibi uzun sakallarda olan tıkanıklık etkisine faydalı olacağı unutulmaması gerekir ve ilk başta pek farkına varamayabilirsiniz lakin biraz daha zaman geçmesi sifonu defalarca çekip hatta pompa kullanmanıza varıncaya kadar sürecin olgunlaşmasını tetikleyebilir.

Tuvalet Açma Hizmeti

Küçükçekmece tuvalet tıkanıklığı açma boruların yerlerin kaldırılması çok demode bir anlayıştır ve sızıntı varsa bu olasılık gündeme gelebilir. Lakin söz konusu tıkalı hatları yok etmek ise kanal açıcı zaten boru içinde bu işlemi yapıyor ve kısa zamanda operasyon tamamlanabilir. Ayrıca sefaköy tuvalet tıkanıklığı açma , halkalı tuvalet tıkanıklığı açma hizmeti içinde firmamızı arayabilirsiniz.

küçükçekmece tuvalet tıkanıklığı açma

Bir cevap yazın

Servis çağırmak için TIKLA ARA