Küplüce tuvalet tıkanıklığı açma tesisatçı firması olarak kameralı robot cihazlarla kırmadan tıkanmış tuvalet açma servisimiz mevcuttur. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Üsküdar semtine hizmet vermekteyiz.

Küplüce Robotla Tuvalet Açma

Küplüce tuvalet tıkanıklığı açma klozet tıkanmasını temizlemek ve gider açmak için klozet gideri açma makineleri kullanmaktadır. Oldukça ucuz ve taklit cihazlar ile veya bazı kılavuz tel yardımı ile tıkanıklık açma işlemlerinde sonuç hüsran olabilir. Biz en iyi ve orijinal sistemleri bir araya getirdik. Yalnızca işimiz bahsettiğimiz işlemler değildir. Tuvalet kanalındaki nesnelerden bazılarını geri çıkartma, görüntü alarak sorunu anlama gibi adımlarımız da mevcuttur. Küplüce tuvalet tıkanıklığı açma klozet açıcılar ile açılmayan klozetler için tıkalı tuvaleti açma sistemini öneririz. Robot cihaz bu iş için oldukça iyidir. Kırmadan pimaş açma işlemi için gerekli olan kılavuz kamera sistemi ile incelemeler yapmaktır. İşlem uzun süre almayacak şekilde 10-15 dakikada tamamlanabilir. Bazen çatlama olan tuvalet gideri gibi konulara da bakmamız gerekebilir. Sonuç olarak tuvaletin neresinde ve ne kadar atık tıkanması durumu olduğu hemen bulunur. Ardından kanal içine kimyasal eklemesi olmadan yalnızca helezon yayı takarız. Prizden beslenen cihazın çalıştırılarak ilk helezon yayın cihaza yerleştirilmesi ve kanala gönderilmesi yapılır. Bu esnada titreşim verilir ve önüne, yan taraflarına ne kadar madde çıkarsa çıksın onların hareketi hızlıca sağlanır. Bu hareket sayesinde herhangi bir cisim de olsa uzaklaştırıcı şekilde müdahale edilmiş olur.

Küplüce tuvalet tıkanıklığı açma kırmadan İstanbul’da tuvalet pimaşı açan ustalar olarak, pimaş taşıyor problemlerde firma önerileri alanlarında kendimizi tavsiye ediyoruz. Şu anda teknolojinin geldiği en son noktada bulunuyoruz. Kobay ve deneme olarak tuvalet giderlerini kullanmıyoruz ve betona, tuvaletteki gider kısımlarına dıştan veya içten zararı olmayan bu teknikleri tavsiye ederiz.

Küplüce Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Bir cevap yazın

Servis çağırmak için TIKLA ARA