Kurtköy tuvalet açma firmamız tıkalı tuvalet borularında oluşan tıkanıklıkları tuvalet gideri açma servisi veren ustalarımız sayesinde açmaktadır. Kırmadan kirletmeden tıkalı tuvalet giderleri açan servisiz. Kırmadan tuvalet gider borusu nasıl açılır? Tuvalet borusundan su gitmiyor ise belli noktalarda gitmesini engelleyen katı cisimler vardır. Bazen organik atıklar kanal içini daraltır ve gidişatı oldukça keser. Sifondan gönderilen su bu geçiş aralığını rahatça kullanamaz ve tuvalet suları giderden gelir . Aslında sorunun çözümü makine kullanarak tuvalet pimaşı açma işlemleri ile tadilat seçenekleri olmadan hemen uygulanabilir.

Kurtköy Tıkanıklık Açma

Pendik Kurtköy tuvalet açma tuvaletteki atık su gitmeme sorununu 30 dakikada çözen firmadır. Tuvalet tıkanmasına çözüm mü arıyorsunuz? Tuvalet tıkanmasını yok eden tekniğimizle kanaldaki atık alanlarına cihazımızda ki özel bir yayın teması ile tamamlıyoruz. Tuvalet gideri açma işlemlerinde kırmadan bu çalışmayı yapmak için kanaldaki, duvar arkasındaki pimaş ve hatta o hattın daha da ilerisinde 10’larca metre alanda kamerayla incelemeler yapabiliriz. Atık noktaları dikkatlice bulunur. Varsa tesisat kırılması veya zedelenmesi kamerayla tespit edilir. Ardından aynı kanal içini hiçbir fayansı ve benzer yeri kırmadan açıcı yay takarız. Yaydaki güç teknik kadromuz tarafından değil makinenin orantılı kullanımı ile yapılır ve atıklar tam olarak kavranarak ilerletilir.

Kurtköy tuvalet açma atık su akması sorunlarını çözen firmadır. Tuvalet suyu alt kat komşuya damlıyor gibi durumlar özel kameralı kanal açan firma olarak dikkatli bir şekilde incelemekteyiz. Tuvaletten su gitmiyor veya atık su komşuya damlıyor sorunlarında kanal içinde genelde sorun olacağı için o noktaları zararsız bir şekilde bularak, abartılı tadilat ücretleri olmadan çalışmalar yapabiliriz. Kurtköy tuvalet tıkanıklığı açma firmamıza internet adresimizdeki telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.

kurtköy tuvalet açma

Bir cevap yazın

Servis çağırmak için TIKLA ARA