Maltepe Küçükyalı tuvalet tıkanıklığı açma tesisatçı firması olarak kırmadan dökmeden kameralı robot cihazlarla tıkalı tuvalet açma servisimiz mevcuttur. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Maltepe semtine hizmet vermekteyiz.

Küçükyalı Tuvalet Açıcı

Maltepe Küçükyalı tuvalet tıkanıklığı açma olarak tuvalet geri tepmesi ve tuvaletten su geliyor gibi vakalarda tuvalet atık kanalında tıkalı kanalları temizlemek için robot sistemler kullanmaktayız. Rezervuarı çalıştırdıktan sonra klozet taşma yapıyor ve zemine tuvalet lağım, atık suları akıyor gibi vakalarda asıl problem kanalın içlerindeki atıklar olduğunu ve bunu da kamera ile görebileceğimizi eklemek isteriz. Maltepe Küçükyalı tuvalet tıkanıklığı açma ile pisuar tıkanıklığını cihaz ile açma gibi tekniklerimiz de mevcuttur. Ana giriş haznesinden başlamak üzere ilerletilecek gider içi kamera görüntü sağlayıcı olup karanlık alanları da ışıklandırma ile sağlayıp bilgileri topluyoruz ve 20 metre araştırmaya imkan vardır. Tuvalette sıkışmış tuvalet kağıtları, ıslak mendiller, kağıt havlu ve atıklar iç yapıyı doldurabilir. Biz ise kanala helezon yay gönderiyoruz. Cihaz bu yaya titreşim sunmaktadır. Kanaldaki tüm oluşumlara çarpan, temas eden bu yayın içten zedeleme oluşturması mümkün değildir. Biriken tuvalet sularını hızlıca gitmesi için bu uygulama ile hemen sonuç alırken lağım atıkları ve sular hızlıca çekilmeye başlayacaktır.

Maltepe Küçükyalı tuvalet tıkanıklığı açma ile en zorlu şartlara hazırlıklı olması nedeni ile 30 metreye kadar bu sistemi kullanmaktayız. Bazen alt katın logarındaki tıkanma üst katta tuvalet taşmasına neden olabilmektedir. Ucuz fiyatlar ile tuvalet kanalı açma çalışmalarında bizi tercih edin ve tuvalet taştı ne yapmak gerekir, nasıl açılır gibi soru işaretlerini uzun süreliğine hayatınızdan çıkartalım.

Maltepe Küçükyalı Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Bir cevap yazın

Servis çağırmak için TIKLA ARA