Okmeydanı tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları 99 – 150 TL arasında değişmektedir robot makineli sistemle tuvalet açan tesisatçı için bizi 0551 231 83 55 ten arayınız. Tuvalet tıkanık ise bizi arayarak robotla tuvaleti açtırabilirsiniz.

  • Okmeydanı robotla tuvalet açma
  • Okmeydanı makineyle tuvalet açma
  • Okmeydanı tıkalı tuvalet açma
  • Okmeydanı tuvalet açıcı
  • Okmeydanı kamera ile tuvalet açma
  • Okmeydanı tuvalet açan tesisatçı usta

Okmeydanı Tuvalet Açan Tesisat Firmaları

Okmeydanı tuvalet tıkanıklığı açma tuvalet kokusu problemini kırmadan çözen onaran firmadır. Tuvalette koku problemi oldukça rahatsız edicidir. Kanal içlerine baktığımızda küçük kılcal sızıntılar suyun dışarı akması, tuvaletin koku yapması sorunlarına yol açabilir. Özel kameralar ile onarım, düzeltme yapılacak gider borularını bulurken, tuvalette atık kokusunu engelleyen sifon tesisatında arıza gibi durumlara yönelikte araştırmalar yaparak düzeltmelerde bulunabiliriz.

Okmeydanı tuvalet açma tuvaletin nereden koku yaptığını kamerayla bulan firmadır. Özel koku tespit sistemleri ve yöntemleri de araştırma için kullanırız. Peki, tuvalet gideri sürekli tıkanan borular nasıl açılır? Klozet es borusu temizliği için kanal içine helezon yay takarak oradaki nesnelerin daha ileri gitmesini sağlarız. Helezon yayı biz kendi gücümüz ile kullanmıyoruz. Makineye bağlı ve orantılı titreşim verilmektedir. Bu atıklar, klozet pimaşına geçer ve alaturka tuvalet içinde buradan işleme başlarız. Atıkların yapıştığı yerlerden ayrışmaları, daha ufak parçalara bölünmeleri, gider borusu olduğu gibi dolmuş ise kanalın içindeki nesnelerin logara, kanalizasyona hareketlenmesini sağlarız. Bunu %100 hiçbir tuvalet açıcı kimyasal ürün sağlayamaz.

Okmeydanı tuvalet tıkanıklığı açma tuvaletin nereden tıkandığını bulan robotla açan firmadır. Günü değil, uzun süreliğine tuvalet tıkanmasına kesin çözüm istiyorsanız garanti süreleri de verilen bu işlemleri mutlaka yaptırmanızı öneriyoruz. Tuvalette, apartmanda, havalandırmada lağım kokusu insan sağlığına zararı dokunabilir ve kısa sürede önlem alınması gerekir. Özel cihazlarımız ile göreve her zaman hazırız.

okmeydanı tuvalet tıkanıklığı açma

Bir cevap yazın

Servis çağırmak için TIKLA ARA