Paşamandıra tuvalet tıkanıklığı açma firması olarak tuvalet giderinin görünmeyen yerlerinde oluşan tıkanmaları görüntülü tuvalet açma servisi ile açmaktayız. Tıkanmış tuvalete garantili çözüm sunarız. Tıkanmış tuvaleti nasıl açarız? Çok sayıda tuvalet kağıdı rulosunun kullanılması ve lağım borusuna atılması tuvaletin tıkanmasına sebebiyet verebilir. Atıklar , yabancı cisimler dahil hepsini kamerayla araştırarak kısa sürede bulabileceğimizi tuvalet açma robotu ile kısa sürede kırmadan tuvalet tıkanıklığına çözüm sunabileceğimizi biliyor musunuz?

Paşamandıra Tıkanıklık Açma

Beykoz Paşamandıra tuvalet tıkanıklığı açma tıkanmış tuvalet açıcı cihaz kullanan tesisatçıdır. Geçici değil kalıcı çözüm için suyun bulanıklığı ok değil ise kamera takılması sonucunda kanaldan ilk görüntüleri alırız. Tuvalet açıcı kimyasal olmadan gider tıkanıklığı açma yöntemlerini benimsemiş durumdayız. Atığın ağırlığı , kütlesi ve yapıştığı alanlar ne olursa olsun iki cihaz ile temiz duruma getirebiliriz. Açıcı yay atığın kapladığı alana tamamen nüfuz edecek ve pimaş boru içinden kullanılacaktır. Fakat ucuz ve tesisat ustası eli ile kullanıyor ise o yöntemden pek fayda gelmez hatta zararı da olabilir. Çelik açıcı yay robotu makineye takar ve cihaz titreşimlerinin oluşmasını sağlarız. Gider içinde hareket sağlarken , yavaş bir tempo ile kanaldaki yoğunluk azar azar uzaklaşır ve lağım borusundan alt kattaki gider borusuna akar gider.

Paşamandıra tuvalet tıkanıklığı açma tıkanmış tuvalet deliğini kırmadan açan servistir. Tuvalet açıcı ilaç olmadan kullanmadan tuvalet açma çalışmaları yapmaktadır. Gider borusundaki çatlama riski tesisata ve insan vücuduna zararı olabilecek bu tür eylemlerde bulunuyor , sorunu saptayıp garantili süreli çözümleri sizlere sunmaktayız.

paşamandıra tuvalet tıkanıklığı açma

Bir cevap yazın

Servis çağırmak için TIKLA ARA