Sancaktepe Merve tuvalet tıkanıklığı açma firması olarak son teknoloji robot cihazlarla kırmadan tuvalet açıcı servisimiz mevcuttur. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Sancaktepe semtine hizmet vermekteyiz.

Merve Tuvalet Açan Tesisatçı

Sancaktepe Merve tuvalet tıkanıklığı açma olarak WC tıkandı ve tuvalet açıcılar işe yaramıyor, ne yapmam gerekir, tuvalet gideri açma için İstanbul sıhhi tuvalet tesisat firmaları telefon numaraları gibi sayısız isteklerinizde bizi arayabilirsiniz. Eski tarihlerde kalmış ve yarı etkili, etkisi kalan teknikler yerine hemen yarım saatte kırmadan makine gücü ile çözümler sunmaktayız. Sancaktepe Merve tuvalet tıkanıklığı açma ile WC açmak sanıldığı kadar zor değildir. Klozet ve alaturka tuvalet taşkınlarını önlemek, giderlerinde kalmış nesnelerden kurtulmak için önce araştırma safhasında bir kamera kullanırız. İlk birkaç metrede genelde sorunlar oluşurken bazen problemlerin kaynağı alt komşulara kadar dayanabildiği için 20 metreye kadar araştırmayı kanal içinden yaparız. Beton kırılması gibi bir şey söz konusu olmadığı için WC tuvalet ağzı, klozet gibi ana girişlerden yani atık yollarını kullanırız. Ardından asıl problemi gördükten sonra o kısımda bazı önlemler alırız. Asıl konsepte tıkalı tuvalet açıcı ürünlerinden çok farklı olarak o nesnelerin olduğu gibi uzaklaştırılmasıdır. Helezon yay, gider içi kılavuz kamera çalışmasından sonra kanala yönlendirilirken, titreşim sistemi sağlanması ile kanaldaki sayısız nesneler, iç tabakada yapışmış atıklar, tuvalette çöp gibi duran nesnelerin hareketi sağlanır. Robotla tuvaletin, klozetin, WC’nin giderlerinin açılması genelde yarım saat içinde yapılmaktadır.

Sancaktepe Merve tuvalet tıkanıklığı açma olarak logar temizleme, kanalizasyon görüntüleme ve açma işlemlerinin yanı sıra fosseptik kanalı ve gideri taşan lağım hatlarına makineli çözümler de tarafımızca sunulmaktadır. Sıhhi tesisat taşmalarını önlemek için bizi arayınız.

Sancaktepe Merve Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Bir cevap yazın

Servis çağırmak için TIKLA ARA