Silivri tuvalet açıcı firma servisi olarak teknoloji harikası cihazlarımız ile kırmadan dökmeden tıkalı tuvalet açma hizmeti veriyoruz. Silivri tuvalet açıcı firma olarak aynı gün içerisinde Silivri ilçesine servisimiz mevcuttur.

Silivri Tuvale Tıkanması Açan Firma

Silivri tuvalet açıcı firma günlerdir tuvaletin tıkalı olması durumunda hafta içi, hafta sonu açık kırmadan tuvalet açan, robotlu cihaz kullanan İstanbul tesisat firmasıdır. Pimaş tuvalet borusunu sökmeden ve bağlı olduğu betonları kırmadan temizlemek günümüzde pek ala mümkündür. Dirsek veya farklı bir katmanlar gün geçtikçe daha fazla maddelerin kaldığı ve arttığı durumlar için pratik çözümlerimiz vardır. Silivri tuvalet açıcı firma tuvalet kanalizasyona tıkanması için makine kullanan usta ihtiyaçlarınız için tam çözüm sunmaktadır. Hadi, birkaç örnek verelim. Tuvalete sayısız ıslak mendil atıldığını düşünün. Kanal içindeki bu durumu kamera ile görürüz. Ardından robot cihazda bir yakalama kısmını takarız ve geri çıkartma yapabiliriz. Klozet veya farklı sıhhi kanalların olması fark etmez. Tuvaletin giderinde pis su tıkanması için kırmadan gider açma işlemlerine yönelik bebeğin oyuncağının, bebek bezinin, iç çamaşırın tuvalete düşmesi gibi durumlarda keza bu işlemler yapılabilir. İkincisi ilerletici türdeki işlevler açısından 20’den fazla bahsettiğimiz robot cihaza takılabilen uçlar mevcuttur. Bunlardan istediğimizi kullanarak ilerletme yapabiliriz. Hatta helezon yay kullanılması ile tuvalet giderinde 30 metre kadar sistemli temizleme yapabiliriz. Bu yöntem için kırma dökme olmadığı gibi titreşim verilmesi sonucunda ilerleme yapılan kanaldaki nesnelerdeki yapışkanlığı ve sabitliğe son verilmesi vardır.

Silivri tuvalet açıcı firma tuvalet pimaş görüntüleme ve kameralı pis su açma gibi işlemlerde kanal içinin kırılmasına gerek olmadan garantili çözümler sunmaktadır. Tadilat işi çıkartmadan neredeyse yarım saat içinde tesisat tıkanmasına kesin çözüm sunabiliriz.

Silivri Tuvalet Açıcı Firma

Bir cevap yazın

Servis çağırmak için TIKLA ARA