Soğanlı tuvalet tıkanıklığı açma firması olarak tuvaletlerin içerisine atılan atıklar yüzünden tıkanan boruları makineli kırmadan tuvalet açma servisi ile açıyoruz. Tıkalı tuvalet açma ve servis hizmetimizle dairenizde karşılaştığınız tuvalet tıkanıklığını robot makine vasıtasıyla uzman ekiplerimiz kısa sürede gidererek mutlu ve rahat yaşamanıza katkı sağlamaktayız. Evde ya da iş yerinde herhangi bir dağınıklığa ya da kirlenmeye sebep olmadan , büyük harcamalar altına girmenize sebep olan tesisat işleri ile uğraştırmadan az bir maliyetle işimizi gerçekleştiriyoruz. Tesisat sorunlarında en çok can sıkan bu tip tıkanma sorunlarında kaynağı bulunmadan girişilen tuvalet açma işlemleri birçok yerin kırılmasına , kötü kokunun daha fazla yayılmasına ve boruların değişmesine sebep olmaktadır.

Soğanlı Tıkanıklık Açma

Bahçelievler Soğanlı tuvalet tıkanıklığı açma başka bir daireden giderin tıkanması halinde tuvaletinizi kullanmasanız bile tuvaletiniz hem pis su ile dolacak hem de dairenizde kötü koku yayılacaktır. Eğer dairenizin diğer bölümlerinde taşma olmadıysa yine de şanslısınız denilebilir. Basit yöntemlerle açılmayacak halde tıkalı tuvaletiniz için kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bu aşamada biz devreye girer ve bu sorunun üstesinden geliriz. Problemin kaynağı tespit edilmeden başlanmış olan tuvalet tıkanıklığı açma çalışmaları boru içinde kısa zaman sonra tekrar tıkanmaya yol açar. Tıkanıklığın nedenini belirlemeden kameralı cihazlar ile gerekli tespitleri yapıp çözümleri hakkında müşteriye bilgi verdikten sonra uygun görülmesi halinde açma işleminde kullanılan robot makine sayesinde bir daha problem yaşanmayacak biçimde konusunda uzman ekiplerimiz tarafından sorun giderilir ve var olan tıkanıklık açılır.

Soğanlı tuvalet tıkanıklığı açma hizmetlerimizde yapmış olduğumuz çalışma ile tuvalete düşerek tıkanmasına yol açan bez, paça kağıtlar ve topak haline gelip gideri tıkayan ve aynı zamanda erimemiş halde olan tuvalet kağıtları geri çekilerek çıkarılmaktadır. Profesyonel şekilde tıkanıklık açma hizmeti istiyorsanız tuvalet açan tesisatçı firmamızla iletişime geçiniz.

soğanlı tuvalet tıkanıklığı açma

Bir cevap yazın

Servis çağırmak için TIKLA ARA