Sultanbeyli Hamidiye tuvalet açma firmamız tıkalı tuvalet giderlerini açmak için robotla tuvalet tıkanıklığı açma servisi vermektedir. Ev ve iş yerlerinde bulunan tesisatçılar içerisindeki bazı bölümler günlük yaşam içerisinde daha sık kullanılmaktadır. Tuvaletlerde böyle alanlardan olup gün içerisinde birçok insan tarafından çok defa kullanılmaktadır. Kullanım sırasında özen gösterilmesi gereken tuvaletler bazen bilinçsiz bir şekilde kullanılmakta ve içine atılmaması gereken farklı nesneler atılmakta ve bu da tuvaletlere zarar vermektedir. Özellikle su içinde erimeyen nesnelerin tuvalete atılması zaman içinde tıkanıklıklara neden olmakta ki bu da tuvaletlerin kullanım dışı kalması anlamına gelmektedir. Tıkanan tuvaletlerin olduğu yerdeki insanlar ihtiyaçlarını giderebilmek için farklı yerlere gitmek zorunda kalacaktır. Bu da günlük yaşamı olumsuz etkilediğinden tuvaletlerin bir an önce açılması gerekmektedir. Tuvalet açma işlemi sırasında kullanılan cihazlar sayesinde tuvaletler çok kısa sürede açılabilmektedir.

Hamidiye Tıkanıklık Açma

Hamidiye tuvalet açma işlemlerinde rastgele değil kamera görüntüleri alarak tuvalet kanalında temizlik çalışması yapmaktayız. Yaylı gider içi kamera yardımı ile sistemdeki kirlilik seviyesinden tutunda eğim problemi olan gider borularını kamera ve makine ile bulunması dahil hepsini yapmaktayız. Saptanan ve konumu bulunan noktaya en baştan başlatılarak yaklaşık 10-20 santim aralıklarla kıvrımlı yay sarkıtılır ve kanala giriş yapılması ile cihaz çalıştırılır. Cihaz ile yaya verilecek titreşim özelliği ve kanal içlerindeki lağım sularının da açılacak küçük atık gedikleri ile basınç oluşturması sonucunda sayısız türdeki nesneler hızlıca harekete edecektir. Biz elbette kamera kullanarak tüm aşamaları ele almaktayız.

Sultanbeyli Hamidiye tuvalet açma işlemlerinde her tıkanıklık açma işi için 1 yıl boyunca garanti vermekteyiz. Yapılan robotla tıkanıklık açma işlemleri 1 yıl boyunca güvencemiz altındadır. Tekrardan bir arıza söz konusu olduğu zaman ücretsiz olarak kayıtlı olan ev ya da iş yeri adresinize servis göndermekteyiz.

sultanbeyli hamidiye tuvalet açma

Bir cevap yazın

Servis çağırmak için TIKLA ARA