Sultangazi tuvalet tıkanıklığı açma firmamız son teknoloji robot cihazlarla tıkanıklığı 99 TL ye açmaktadır. Tuvalet tıkanıklığı açma ve lavabo açma hizmetleri aynı gün içinde verilmektedir.

Tıkalı Tuvalet Borusu Açma

Sultangazi tuvalet açma telefonlarımızı şu anda aramalı ve tuvalet kokusu veya tuvalet taşkınları konusunda bize bazı bilgiler vermelisiniz. Adresinizi telefondaki ekibimize bildirin ve saate bakmaya başlayın. 20-30 dakika içinde sizlere ulaşabilecek bir alt yapıya sahibiz. Sultangazi tuvalet tıkanıklığı açma olarak sıvı temizleyiciler ve yay sistemleri gibi tek başlarına uygulanarak kullanılan materyaller ile tek başına iş yapmıyoruz. Amacımız bu tıkanıklığa neyin sebep olduğunu bulmak. Özellikle alaturka sistemler yana doğru hafif bir boruya ve direk alt kattaki sisteme doğru aşağı eğimli borulara sahiptir. Fakat bazen yatay kısmı yükselti gibi tasarlanabiliyor. Veyahut tuvalet alanı biraz geniş ise boruların fazladan dolaştırılması ve bu şekilde uygulanması da bir ihtimaldir. Geniş borudan dar olana geçiş aşamaları da atıkların zorlandığı bir kısım olup teneke kola, şişe, ürün ambalajlarını da içeriye gönderiyorsanız o tesisatta ilerde sıkıntı yaşanabileceği de bir ihtimaldir. Özellikle kırılmış cam parçaları, ucu sivri iğne, toka gibi cisimlerin bilerek atılması orada delinmelere neden olabilir. Biz bu tür etki olup olmadığını da araştırarak tesisatınız için en mantıklı olan kararı vermeye çalışacağız.

Sultangazi tuvalet tıkanıklığı açma hizmetlerimizde sert cisimlerden, çeşitli atıklara, ürün ambalajlarına kadar hepsi için o maddeleri bulma ve oradaki hatlardan çıkartma garantisi sunar. Bir teneke kola ambalajını eskiden oralardan eskiden çıkartmaya kalksak maalesef oldukça zorlanırdık. Fakat cihazımızın becerikli parçaları ile o kısmı yakalama ve kablosundan tutarak geri çekme şeklinde başarılarımız mevcuttur.

 

sultangazi tuvalet tıkanıklığı açma

Bir cevap yazın

Servis çağırmak için TIKLA ARA