Sultangazi Uğur Mumcu tuvalet tıkanıklığı açma firmamız alaturka ve alafranga tuvalet kanallarında biriken maddeleri kırmadan tuvalet açma servisi ile açmaktadır. Tuvalet tıkanıklığı sorunu aniden ortaya çıkan can sıkıcı bir problemdir. Bu sorunla başa çıkmak önceleri çok sıkıntılıyken günümüz gelişen teknikleriyle beraber atık çok kolay bir çözüm haline gelmektedir. Tuvalet tıkanıklığı sorunlarının belli başlı sebepleri bulunmaktadır. Tuvalet tıkanıklığıyla karşılaşmamak adına bu sebepleri bilmek büyük fayda sağlayacaktır. Tuvalet tıkanıklıkları genelde tuvalet atıklarının yanı sıra tuvalete atılan mendil , kağıt havlu , selpak veya çocuklar tarafından atılan oyuncaklar tuvalet tıkanıklığına sebebiyet verebilmektedir.

Uğur Mumcu Tıkalı Tuvalet Borusu Açma

Uğur Mumcu tuvalet tıkanıklığı açma işleminde en fazla kullanılan yöntemler ev yapımı gider açıcı , tuvalet pompası kullanımı , lavabo açma teli kullanımı veya kimyasal kullanımı yöntemleri kullanarak tuvalet açma yöntemleri bulunmaktadır. Kimyasal yöntemin kullanılması için tıkanıklığa sebep veren maddenin organik bir madde olması gerekmektedir. Bu kimyasal madde katı olan maddeyi sıvı hale getirerek tıkanıklık sorununun çözmektedir. Tuvalet atığının dışında ıslak mendil ve kağıt havlu gibi başka materyaller de tıkanıklığa sebep olmaktadır. Bu tip materyaller tıkanıklığa sebep olduğunda bu kimyasal yöntem çözüm olamamaktadır. Bu tarz sorunlarda kimyasal yöntem yerine tuvalet pompası veya tuvalet açıcı tel gibi bir başka çözüm yöntem kullanılması gerekmektedir.

Sultangazi Uğur Mumcu tuvalet tıkanıklığı açma işlemlerinde bu yöntemleri kullanmak biraz sakıncalıdır. Çünkü tuvalet tıkanıklığını açayım derken daha büyük sıkıntılara yol açabilirsiniz. Bizler kameralı tuvalet açma cihazları sayesinde tıkanıklığın nerede olduğunu noktasal olarak görüp ona göre yol izlemekteyiz. Yapılan tıkanıklık açma işlemlerinde hiçbir kırma dökmeye yer verilmemektedir. İşimizi profesyonel olarak yapıp en iyi tuvalet tıkanıklığı açma hizmetini vermeyi amaçlamaktayız.

sultangazi uğur mumcu tuvalet tıkanıklığı açma

Bir cevap yazın

Servis çağırmak için TIKLA ARA