Tıkalı tuvalet açan firmalar Avrupa ve Anadolu yakasında servis telefon numarası 0532 736 48 79 arayabilirsiniz. Tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları 99 tl den başlayan fiyatlarla tıkanıklığın yeri ve durumuna göre değişmektedir.

İnsanların yoğun olarak kullandıkları tuvaletler zaman içinde tıkanabilmekte ve böylece kullanım dışı kalabilmektedir. Tıkanıklığın temel sebebi insan kaynaklı olup bunların bir kısmı tuvalet takılırken bir kısmı da kullanılırken yapılan dikkatsizliklerden kaynaklanmaktadır. Tuvalet tıkanıklığına nedenlerinden bazıları şunlardır:

  • Suda erimeyen çocuk bezi ve benzer şeylerin tuvalete atılması
  • Sifonun yeterince kullanılmaması
  • Tuvalet kağıdının yanlı kullanımı
  • Tuvalet yapılırken gider borularına gerekli olan eğimin tam olarak verilememesi
  • İnşaat aşamasında beton parçalarının tuvaletin içinde birikmesi

Yukarıdaki nedenlerden dolayı tuvaletlerin tıkanması durumunda tuvaletler tıkanıklık giderilene kadar kullanılamamaktadır. Bu da ev ya da işyerinde bulunan kişileri son derece olumsuz etkilemektedir. Bundan dolayı tuvalet tıkanıklıklarının çok kısa sürede çözülmesi gerekmektedir. Tıkalı tuvalet açan firmalar bu konuda insanların ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Tuvalet Açma İstanbul Firmaları

Tıkalı tuvalet tıkanıklığı açan firmalar tıkanıkları farklı yöntemler kullanarak giderebilmektedir. Bu yöntemleri belirlemeden önce tıkanıklığın nedeninin tam olarak belirlenmesi gerekmektedir. Çünkü nedeni belirlenmeden tıkanıklığı giderilen tuvaletler kısa sürede aynı sorunu tekrarlayabilmektedir. Örneğin tuvaletin gider borusunun yeterli eğime sahip olmamasından dolayı tıkanan bir tuvaletteki tıkanıklığın giderilmesinden kısa süre içinde sorunu tekrarlama ihtimali bulunmaktadır. Çünkü tuvalet borusunun eğimi bu sorunun nedeni olup değiştirilmemiştir. Bundan dolayı firmaların tıkanıklığı gidermeden önce nedenini belirlemesi çok önemlidir. Tuvaletlerde meydana gelen tıkanıklıkların nedenleri genellikle kameralar yardımıyla belirlenmektedir. Boru görüntüleme cihazları bu konuda etkin olarak kullanılmaktadır. Cihazın kamerası tuvalet borusunun içerisine gönderilmekte ve buradan aktarılan görüntülere göre sorun net olarak belirlenmektedir.

Tıkalı tuvalet açan firmalar sorunun nedenini belirledikten sonra ona göre çözüm yolları uygulamaktadır. Firmaların buradaki öncelikli amacı tıkanıklığı meydana getiren nedeni tamamen ortadan kaldırmaktır. Bunun için farklı yöntemler kullanılmaktadır. Tıkanıklığın çözümü için elektronik cihazlar kullanıldığı gibi kıvrımlı tel gibi farklı aletler de kullanılmaktadır. Böylece sorunun nedeni tamamen ortadan kaldırılmaktadır. Bunların dışında eğer eğim ile ilgili bir problem var ise bu durum ev ya da işyeri sahibine bildirilmekte ve gerekli tadilat için onay alınmaktadır. Bazı firmalar tadilatı kendileri yaparken bazıları ise bu tadilatı yapmayıp ev sahibine yaptırması gerektiğini söylemektedir.

Tıkalı tuvalet açan firmalar

Bir cevap yazın

Servis çağırmak için TIKLA ARA