Tuvalet açıcı firma olan Çözüm Tesisat kırmadan robota tuvalet tıkanılığı açıcı makinalı sistemle İstanbul geneli servis hizmeti vermektedir. Çözüm tesisat tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları 99-150 TL arasında değişmektedir.

Robotla Tıkalı Tuvalet Açıcı

Tıkalı tuvalet açıcı olarak tuvaletin hatalı kullanılması, tuvalet içerisine atılmaması gereken bazı ürünlerin atılması gibi konularda özenli işlemler yapıyoruz. Tuvalet içine ıslak mendiller bir robot başlığı yardımıyla geri çıkartılabilir. Eğer yoğun miktarda bu şekilde sorun varsa en doğrusu budur. Veyahut tıkanan tuvalet içerisinde az miktarda ıslak mendil veya peçete bazı atıklarla alakalı oluşum varsa bunları açıcı başlık yardımıyla neredeyse bir iki metre gibi mesafe düzeyinde kanalizasyon borusuna geçmesini sağlayabiliriz. Robotla tuvalet açıcı ekipleri tüm bu işlemlerde hızlıca sonuçlar almak için ve kesin emin olabilmemiz açısından kameralar yardımıyla gözetleme yapmaktadır. Özellikle bazı müşterilerimiz amatör firmalar tarafından mağdur edildiklerinden dolayı kamera görüntülerini inceleme gereği duyabilir. Bu konuda en ufak bir problem çıkartmadı kesinlikle izin veriyoruz. Garantili tıkalı tuvalet açma işlemleri sonrasında sifonun çekilmesi veya sonraki kullanımlarda en ufak bir problem kesinlikle yaşamazsınız. Gider içindeki tüm atık maddeler itinalı olarak temizlenir ve Bu aşamadan sonra yapmanız gereken en basit işlem ise daha dikkatli kullanmak ve tuvaleti yalnızca amacına yönelik kullanmaktır.

Tuvalet açıcı firmamız robotla tuvalet açma işlemleri pahalı bir teknik servis çalışması değildir. Her sene düzenli olarak bu işlemi yaptırmak zorunda değilsiniz. Bina içinde kalıyor veya binanızı satacaksanız özellikle bu tür problemlerden tamamen kurtulmanız son derece hayatidir. Biz de bunun gereğini sağlayabilecek türde adımları uygulamaktayız.

Servis çağırmak için TIKLA ARA