Tuvalet tıkanıklığı açan firmalar telefonu Avrupa yakası : 0212 417 21 87, Anadolu yakası : 0216 612 55 90 arayabilirsiniz robot makineli tıkalı tuvalet açtırmak için izi arayınız. Aynı gün içinde İstanbulun tüm bölgelerine servis veriyoruz. Basit tuvalet tıkanıklığı açma 99 TL bodurum kat ve açılma derecesi zor olan tıkanıklıklar 150 TL den başlamaktadır.

İstanbul tuvalet açma makineli kanal açıcı usta olarak son teknoloji sistemler kullanmaktayız. Tuvaleti tıkayan atıklar, tuvalet kağıtları ve diğer yabancı cisimleri tuvalet kanalını görüntülü cihaz ile bakarak sorunları teşhis edebiliriz. İlk aşamada temizleme safhasında tuvalet kanalını açan robot makine ile güzelce temizlenmesi ve ardından kamera ile farklı bir problem olup olmadığını da hasarsız olarak yapabilmekteyiz.

Tuvalet kanalını kırmadan açma işlemleri için klozet, alaturka tuvalet açan, banyo, mutfak ve daha nice gider kanalı pimaş plastiği içerisine giriş yapabilen cihazımızın ismi robot makinedir. Klozetin seramiğinden başlanacak oradaki tıkanma oluşturucu veya pimaş içindeki atıklara esneyebilen çelik yay göndeririz. Cihazımızdaki titreşim bu yayların ileri geri hareketini sağlar ve bazı aparatlar ile dönüş özelliği de sağlayabiliriz. Atıkların çok geçmeden tesisat içerisinden hareket ederek lağım borusundan, logara, şehir hatlarına ulaşmasını tetikleyici bir işlemdir. Unutmayın ki atık sular, atıklar pimaş içinde kaldığı ve ufak bir sızıntı boşluğu olsa bile her taraf lağım kokar ve o tesisatı kullanamazsınız. Komşularınızı etkileyebilir fakat ekibimiz ile kısa bir süre içerisinde tuvaleti, betonu, fayansı kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma hizmetlerini hemen alabilirsiniz.

Açılmayan, tıkanan tuvalet nasıl açılmalıdır? Tuvalet açıcı kimyasal ilaç yerine makine kullanılması taraftarıyız. İlaç eklenmesi ekstra tıkanma oluşturabilmesi, gider içindeki tesisatı zedeleme, eritme gibi özelliklerinin en azından bazılarının sahip olması, kesin çözüm olmaması yan etkileridir. Fakat tuvalet tıkanıklığı açan firmalar ekiplerimiz cihaz ile açıp, kamera ile kontrol edebilmesi nedeni ile geride soru işareti asla bırakmamaktadır.

tuvalet tıkanıklığı açan firmalar telefonu

Bir cevap yazın

Servis çağırmak için TIKLA ARA