Tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları kampanyalı olarak tüm İstanbul ilçelerine servis verilmektedir. Bizi arayarak bölgenizi söylemeniz yeterlidir tuvalet açma fiyatlarımız 99 tl den başlamaktadır ancak bunda ana gider veya logar tıkanması farklı olarak ücretlendirilecektir. Firmamız robotlu sistemlerle etrafı kırıp dökmeden tıkanıklıkları kanal açma makinleri ile açmaktadır. Açılan kanalı görüntüleme ücreti ise extra olarak değerlendirilecektir.

Tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları Kampanyaları için Avrupa ve Anadolu Yakasında bulunan size en yakın ofisimizi arayabilirsiniz. Geniş servis ağı ile tıkalı tuvalet açma işlerini titiz bir şekilde özel robotlar ile yerine getirmekteyiz.Evinizdeki iş yerinizdeki borular tıkandığı zaman dert edip sıkılmaya lavabo pompalarıyla, marketlerde satılan lavabo açıcı küçük küçük paketlerde kimyasallarla saatlerce uğraşmaya gerek yok. Artık tıkalı tuvalet açmak çok kolay. Uzman firmalarda bulunan modern teknolojik cihazlar sayesinde tıkanmış boruların açılması artık çok kolay. Yapmanız gereken borularınızda tıkanma olduğunda bu konuda uzman bir firmayı arayarak tıkalı pimaş açma konusunda yardım istemek.

Kırmadan Tıkanıklık Açma

Eski yöntemleri kullanarak tuvalet pimaşlarını açmaya çalışan tesisatçılar tesisatı kırarak keserek açmaya çalışıyor. Pimaşlar kırıldığı için yerlerine yeni pimaşlar takmak zorunda kalıyorlar. Kırmasalar bile nasıl olsa tıkanmış diye pimaşları değiştirmek daha çok işlerine geliyor. Böylece uzman bir firmaya sadece tuvalet açma için para ödeyecekken tesisatçıya tesisatı yenilediği için daha fazla para ödemiş oluyorsunuz. Üstelik de hiç gerek yokken. Son teknoloji makinelerle tıkalı tuvalet borularını açan firmalar borulara zarar vermeden kırmadan pimaşları açmaya çalışıyor. Böylece borularınız değişmiyor. Firmayla anlaşıyorsunuz firma geliyor ve pimaşlarda kırılma olmadan sadece açmak için ücret ödüyorsunuz. Bu da firmaların maddi anlamda hem daha uygun olmasını hem de işi de çabuk bitirmesini sağlıyor. Eğer boruların veya tesisatın değişmesine gerek varsa zaten firmanın çalışanları sizi uyarıyor ve size boruları değiştirmek için de yardımcı oluyor.

tuvalet tıkanıklığı açma
Tuvaletlerdeki pimaşlar tuvalet kâğıdı ve buna benzeyen daha birçok erimeye müsait olmayan nesnenin tuvaletlere atılmasından kaynaklı olarak veya kireçlenmeden dolayı tıkanabiliyor. Ayrıca mutfak lavabolarına dökülen yağların katılaşması, bitki parçaları; banyo giderleri ve el yıkama lavaboları da gerek sabun kalıntılarından gerek de saç döküntülerinin giderlerden atılmasından dolayı tıkanabiliyor. Hala eski yöntemlerle çalışan tesisatçılar bunları eski usullerle pimaşları kesme kırma gibi yöntemler kullanır. Ancak teknolojik modern cihazları kullanan uzman firmalar tıkalı pimaş açma için yüksek basınçlı yıkama makineleri kullanarak pimaşları temizler ve bu da pimaşlara zarar vermez böylece uzman ustalar tarafından yapılan bu işlem sayesinde tıkalı borularınız kolayca açılır. Bu kolay açma yöntemlerini sağlayan makinelerle klasik usul çalışmaya devam eden ustalar başa çıkabilecek gibi görünmüyor. Kampanyalı tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları için hemen şimdi bizi arayınız.

Bir cevap yazın

Servis çağırmak için TIKLA ARA