Tuvalet Tıkanıklığı Açma Tesisatçıları servisi olarak son teknoloji robot cihazlarla kırmadan ve dökmeden tıkalı tuvalet açma hizmeti vermekteyiz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde İstanbul’un bütün semtlerine servisimiz mevcuttur.

Tuvalet Tıkanması Açma

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Tesisatçıları ile klozet kapağını kaldırınca etrafa, zemine tuvalet atık suları ve atıkların dökülmesi gibi en istenmeyecek durumlara karşı hemen bizi aramanızı önermekteyiz. Sistemli ve hemen işe yarayacak sıhhi kanalda yeniden düzeni getirecek olan robot cihaz uzun süredir bu veya alaturka tuvalet lağım sistemlerinde sorunsuz ve hasarsız olarak kullanılmaktadır. Tuvalet Tıkanıklığı Açma Tesisatçıları olarak iski, logar, fosseptik, lağım kanalı, pimaş ve pvc gider borusu bağlantılı sıhhi kanallarda kampanyalı olarak atıkların oluşturduğu tıkanmaları yok edebiliriz. Tuvalet giderini açma yöntemleri arasında helezon yay takılması ile balçık, çamur gibi oluşumları andıran ve son derece kuvvetli yapışan nesnelerde uzaklaştırma yapabiliriz. Lavabo gibi değillerdir. Su püskürtme ile en ileride kısma her zaman ulaşılamayabilir. Bu nedenle çelik helezon yay uygulaması yapıyoruz. Yayın ön ucunu giderin başlangıcına taktıktan sonra kalan kısımları cihazda bekler. Yavaşça çekilerek daha derine her ulaştığı anda cihaza güç verilerek yaydaki hareketlenmenin pimaş içindeki atıkları tam olarak hareket etmesi sağlanır. Bu öyle bir işlemdir ki, yavaş yavaş klozet ve alaturka tuvaletteki lağım suyu yüksekliği çekilecek ve gitmeye başlayacaktır. Bir vakit sonra tamamen kaybolacaktır.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Tesisatçıları ile kamera takılarak tuvaletteki tıkanma sebebinin araştırılması yapılabilir. Herhangi kanalizasyon sistemi için bu sorunsuz şekilde uygulanabilir. Logar temizleme, kanalizasyon tıkanmasını açma işlemleri imkansız değildir ve akıllı robot teknolojisi ile bilgisayar destekli sistemleri kullanan firmamız ile servis hizmetlerimizi garantili alabilirsiniz.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Tesisatçıları

Bir cevap yazın

Servis çağırmak için TIKLA ARA