Tuvalet tıkanıklığı nasıl geçer ? çeşitli bireysel yöntemleri var elbet pompa tuvalet açıcı kimyasallar işe yaramıdaysa robot makineli servis çağırabilirsiniz. Tuvalet tıkanıklığı açma fiyatlarımız 99 ile 150 TL arasında değişmektedir.

Tıkanan tuvaletten su geri taşar sifona bassanızda gitmez herkes elinden geldiğince birşeyler dener tesisatçı çağırmak en son yöntemdir. Ancak her tesisatçı bu sorunu çözemez çünkü teknoloji ile çalışan firmalar oldukça azdır.

Tuvalet Tıkandı Açtırmak İçin Firmalar

Bu yazımızda sizlere tuvalet tıkanıklığı nasıl geçer ? Sorusunu cevaplayacağız. Tuvalet tıkanıklığının nasıl geçeceği hususuna gelmeden önce bu tıkanıklığının neden olduğunu bilmemiz gerekir. Tuvalet tıkanıklığının başlıca nedenleri şunlardır. Tuvalete atılan kalitesiz tuvalet kağıtları, tuvalete atılan büyük cisimler (diş macunu tüpü vs..), ıslak mendil veya bezler, tuvalet giderinin eğimsiz olması, inşaat halinde gidere dökülen kireç harç gibi malzemeler, çökme vb. durumlar nedeniyle tuvalet veya klozetlerimiz tıkanır. Evet tıkanıklık nedenlerini öğrendiğimize göre asıl sorumuz olan tuvalet tıkanıklığı nasıl geçer? Sorusuna cevap verelim. Tuvaleti tıkanıklığını giderme yöntemleri. Ancak tuvalet tıkanıklığı ile uğraşmadan önce şuna dikkat etmemiz gerekir tuvalet tıkanıklığında geri tepme durumu da vardır yani bu evinizde kötü kokuya sebep olabilir. Ve eğer ana giderde tıkanıklık varsa bunu kendinizin çözmesi mümkün değil bu yüzden profesyonel yardım almanız gerekir bunun için çalışan firmalar var bunları Google de kısa bir araştırma ile bulabilir ve tıkanıklığı giderebilirsiniz. Şimdi ise küçük çaplı tıkanıkları evde kendinizin nasıl çözeceğiniz hakkında bilgi verelim. Bunun için en bilindik ve en çok kullanılan yol tuvalet tıkanıklığını açan kimyasal maddeler vardır. Asit bazlı olan bu kimyasal maddeler tıkanıklığa neden olan maddeleri yok ederek tıkanıklığın giderilmesine çare olur. Başka bir yöntemde şampuan ile tıkanıklığı gidermektir bu size ilginç gelebilir ama bu da bir alternatif fakat bu yöntem fazla olmayan tıkanıklıklar için geçerlidir ve şöyle yapılır şampuanı dökün ve biraz bekleyin daha sonra üzerine kaynar su dökün. İşte kendiniz yapabileceğiniz yöntemlerde böyleydi. Ve son olarak sizlere profesyonel firmaların kullandığı robotla açama yönteminde bahsedeyim tıkanık olan boruya özel robotlar yardımıyla açılır. Bu konumuzda tuvalet tıkanıklığı nasıl geçer ? sorusunu yanıtladık.

Tuvalet tıkandığı zaman ne yapmak lazım artık sizde biliyorsunuz Çözüm Merkezi firmamızın Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan şubelerimizi arayabilirsiniz.

tuvalet tıkanıklığı nasıl geçer

Bir cevap yazın

Servis çağırmak için TIKLA ARA