Tuvalet tıkanıklığı nasıl giderilir sorusunun cevabı bu makkalenin devamında yer almaktadır. Hem bireysel hemde profesyonel anlamda tuvalet açma yollarını sizelere anlatacağız.

İlk Müdahale Nasıl Olmalı ?

İlk önce profesyonel anlamda tuvalet tıkanıklığı nasıl giderilir sizlere anlatacağız firmamız tarafından yurt dşından ithat rothenberger R 600 kanal açma robotlu ile ve gider içi görüntüleme sistemleri ile tıkanıklığı gidermekteyiz. Kamera sistemleri sayesinde tıkanıklık nasıl oluşmuş , neden oluşmuş ve hangi metrede meydana gelmiş görebiliyoruz. Bu ön teşhis bizim işimizi çok kolaylaştırıyor olası tesisat hatalarınıda kamera sistemlerisayesinde görüntüleme yapmış oluyoruz. Ön teşhisten sonra tuvalet açma robotu giderin tıkalı olduğu kısıma kadar salınarak ve tıkanıklığa uygun bir parçalıyıcı uç seçerek tuvalet tıkanıklığı gideriyoruz .

Bireysel yöntemlere tuvalet tıkanıklığı nasıl giderilir ? Pek çoğunuzun merak ettiği ve ekstra masraf yapmak istemden sorunları çözmek istediğini biliyoruz. Konu hakkındaön bilgi vermek bizim için ve sağlığınız için önemlidir. Tuvalet tıkanıklığı demek ilk önce mikrop demektedir bunu bilmeli ve müdahale etmeden önce gereken önlemler alınmalı. Tuvalet tıkanıklığına müdahale etmeden önce eldiven mutlaka yanınızda bulunmalı varsa burun kapatıcı kullanılırsa iyi olur. Neler yapmamanızı önceden yazalımki sonunda bu yazımızı görmeden müdahalelerin önüne geçmiş olalım. Kesinlikle sopa ve kimyasal kullanarak tıkanıklığı itekleme girişiminde bulunmayın. Sopa tesisata zarar verir pimaşı kırabilir , kimyasallar ise pimaş geçiş conta kısımlarını eriterek su kaçağı oluşumuna neden olabilir. Peki tuvalet tıkanıklığını gidermek için ne yapmak gerekir ? 3 metrelik bahçe sulama hortumu bulun ve suyu tazikli bir yere bahlayın boruyu tuvalet deliğinin içine sokun sonrasında suyu sonuna kadar açın. Eğer tıkanıklık açılmıyorsa evde pompa varsapompa kullanın yok ise daha fazla müdahale etmeden bizi arayabilirsiniz. Tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları 99 TL den başlıyor risk almaya değer mi ? Avrupa ve Anadolu Yakasında şubelerimiz ile tuvalet tıkanıklığına anında müdahale ediyoruz.

Bir cevap yazın

Servis çağırmak için TIKLA ARA