Ümraniye Atakent tuvalet tıkanıklığı açma tesisatçı firması olarak kırmadan dökmeden robot cihazla tuvalet açma hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Ümraniye semtine servisimiz bulunmaktadır.

Atakent Tuvalet Tıkanması Açma

Ümraniye Atakent tuvalet tıkanıklığı açma ilkel değil modern makineler yöntemlerle tuvalet açan firmadır. Tuvalet geri tepmesi neden olur? Doluluk oranı giderek artan pimaş, künk, pvc gider borularında artık geçiş yolları arızalı duruma gelmiştir. Her yeni kullanımda atık veya tesisat nedeniyle daralan alana çarpan atıklar ve sular geri gelerek tuvaleti kullanılamaz hale getirebilir. Biz ana sorun oluşturan kanal içi tıkanmaları tek tek bularak hiçbir sorun çıkarmadan tuvalet atıklarını logara yönlendiriyoruz. Ümraniye Atakent tuvalet tıkanıklığı açma son teknolojili kameralı robotla tuvalet açma pimaşı içini açan firmadır. Tuvalet gider açma geri tepmesi nasıl önlenir? Tuvaleti, evi lağım basması sorununu önlemek için kanal içlerine hemen minik kamera gönderilir. Kablosu derinlere ittirilir ve görüntüler alınarak atık alanları bulunur. İlk birkaç metrede olabileceği gibi daha uzakta yer almasından dolayı 30 metreden uzun alanları da rahatlıkla görebilecek bir sistem kullanıyoruz. Tuvalet tıkanması açma aynı, hatta daha uzak pimaş içlerine de yönlendirilebilecek açıcı yayları takarız. Tuvalet açma fiyatları yayın ucuna nesne, yabancı cismin ne olduğuna göre özel aparatlar yerleştiririz. Tıkanmış tuvalet açma atık ufalama, parçalama, ortasını delme, daha geniş temizleme, bazı nesneleri çıkartma gibi daha ne kadar işlem varsa tuvalet pimaş boruların içini kırmadan tuvalet açma cihazı ile uyguluyoruz.

Ümraniye Atakent tuvalet tıkanıklığı açma kanalizasyon tuvalet geri tepmesini garantili onaran firmadır. Tıkalı tuvalet açıcı kanalizasyonun sürekli tıkanmasını önlemek için atıkların bu yaylar ve gerekirse sonrasında su basma cihazı ile iyice temizlenerek lağım sistemlerine yönlendirilmesi gerekir. Robotla tuvalet açma rakiplerimiz kameralı sistemleri kullanarak mutlaka bu işlemlerin doğruluğunu test etmektedirler.

Ümraniye Atakent Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Bir cevap yazın

Servis çağırmak için TIKLA ARA